W niedzielny wieczór na skrzyżowaniu ulic Karlińskiej i Kościuszki w Szczecinku doszło do poważnie wyglądającego wypadku drogowego, który na szczęście zakończył się bez ofiar.
Pięć osób podróżowało osobowym Oplem, który po zderzeniu z Volkswagenem wypadł z drogi, wpadł do parku, przewrócił się na bok i zatrzymał się na drzewach.
Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący Volkswagenem, wyjeżdżając z ulicy Karlińskiej, wymusił pierwszeństwo na jadącym od strony Trzesieki Oplu. Po zderzeniu, Opel obrócił się o 180 stopni, wpadł na pas zieleni, a następnie stoczył się ze skarpy, przewracając się na bok i uderzając w parkowe drzewa.
Mimo poważnie wyglądającego wypadku, wszyscy uczestnicy zdarzenia wyszli z niego bez szwanku. Zostali przebadani na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego, który nie stwierdził żadnych poważnych obrażeń.
Mimo że wypadek wyglądał bardzo poważnie, fakt, że nikt nie doznał obrażeń, można uznać za cud. Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, aby uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.
M20:53, 04.08.2024
To już kolejna poważna kolizja w przeciągu miesiąca. Rozumiem że policja nie może być wszędzie, ale przyjrzałbym się kierowcom na tym odcinku, bo co niektórzy mają małpi rozum. Oznakowany staje koło kościoła lub na górce. Proponuję na skrzyżowaniu z Karlińska. Wówczas można suszyć w 3 kierunkach lub puszczać nieoznakowany.
Jaa20:56, 04.08.2024
To skrzyżowanie to jakaś masakra, niby proste a wypadków w ostatnim czasie przybywa.
Gość08:01, 05.08.2024
Z Tym MAŁPI ROZUM to trafione w punkt
znam osobiście
...08:05, 05.08.2024
IQ KURY zawodowy kierowca
Gość08:08, 05.08.2024
Na małpi rozum nie powinni wydawać prawa jazdy. I tu jest cała przyczyna wypadków w *%#)!&
Trolek11:28, 05.08.2024
Skrzyżowanie ma dobrą widoczność, ale kierowcy od Trzesieki lecą jakby byli poza miastem. Można się zdziwić. Ale, żeby wymusić, to trzeba nie zauważyć. Może słupek za szeroki przy przedniej szybie.
Gość13:30, 05.08.2024
Od trzesieki jadą często jak wariaty a tam jest 50 km /h w tym miejscu. Może kiedyś rondo zrobią.
g-a 14:08, 05.08.2024
Albo fotoradar. Tańsze wyjście.
Kaziu14:13, 05.08.2024
Będą stali
Swojak20:47, 05.08.2024
To było tak,zdąże przeciez mam zachodni wóz,opla nie
5 4
rondo?
12 3
Przybywa bo gonią jak oszołomy. A i jakość młodych kierowców to jakaś farsa. Potrzebne są im badania psychologiczne i powrót z egzaminami do dużych miast. A najgorsze jest to, że najbardziej agresywnymi kierowcami są kobiety - kobiety sukcesu ;)
0 0
Niewin chłopie skrzyżowania tylko ludzkie mózgi musiał jechać tam jakieś bezmózgowy yeti