fot. MG
Szok i niedowierzanie! Ten sam mężczyzna, który już wcześniej prowadził auto po pijaku, znowu wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu. Tym razem miał około 2 promile!
Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 172. Kierowca Seata jechał od Szczecinka w kierunku Barwic. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i z impetem wpadł do rowu. Świadkowie mówią, że był tak pijany, że nie mógł ustać na nogach!
To nie pierwszy raz, gdy ten sam mężczyzna pijany stwarza zagrożenie na drodze. Poprzednio doprowadził do kolizji na ulicy Kołobrzeskiej w Szczecinku, ale niczego go to nie nauczyło.
[ZT]17655[/ZT]
Policja szybko zjawiła się na miejscu. Mężczyzna został zatrzymany. Grożą mu surowe konsekwencje - wysoka grzywna i nawet więzienie.
Pozostaje mieć nadzieję, że mężczyzna poniesie surowe konsekwencje. Nie ma zgody na pijanych kierowców na naszych drogach!
🔔 Powiadomienia z iszczecinek.pl prosto na Messengera - dodaj nasz KANAŁ NADAWCZY i bądź na bieżąco!
Minister sportu na szczecineckim lodowisku.
Szary koleś bez wyrazu. Kompletnie bez charyzmy . Czas żeby tacy szarzy ludzie przestali nami rządzić , choć pewnie jeszcze 2 lata będziemy musieli poczekać
Byk
07:00, 2025-11-01
Unikajcie tych ulic, jeśli nie musicie!
Kużwa *%#)!& coś co działa???
Gaz
03:21, 2025-11-01
Minister sportu na szczecineckim lodowisku.
Może podnieście cenę za wejście, już dzisiaj stawka jest wysoka. Dofinansowany obiekt, a starostwo kasuje komercyjną cenę. Faktycznie promocja zdrowia. Czy zbieranie kasy na pensję starosty ?
Gosc
22:16, 2025-10-31
Sprawca wypadku w Ostropolu nie trafił do aresztu
a za Jurka S takie numery by nie przeszły - chłop wiedział jak dowalić areszt to advocaty się obrony nie podejmowały bo to beton wtedy był....
co za czasy
22:06, 2025-10-31