Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji dwóch samochodów w Bornem Sulinowie. Na całe szczęście w tym groźnie wyglądającym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7259"}
Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z al. Niepodległości. Wstępnie ustalono, że do kolizji doprowadził kierujący pojazdem marki Volvo, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Volkswagenowi. Doszło do bocznego zderzenia.
Na szczęście nikomu nic się nie stało, więc policja zakwalifikowała to zdarzenia jako kolizja drogowa. Pojazdy zostały poważnie uszkodzone i miejsce kolizjo opuściły na lawetach.
Policjanci nieustannie apelują o ostrożność na drodze oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji.
Wojtek08:07, 27.06.2023
Przeciez to jeżdżące wraki
g-a 10:16, 27.06.2023
Masz lepszy samochód?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kluby sportowe chcą jasnych zasad.
No tak, tylko dlaczego klub np badmintona albo unihokeja który nie bieże udziału w zadnych rozgrywkach i ma jednego trenera i mało członków ma dostawa ć tyle samo co np .klub piłki nożnej gdzie jest dużo trenujacych i zawody odbywaja sie praktycznie co tydzień,,,??Przeanalizujcie i popatrzcie nazwy klubów i popatrzcie w jakich rozgrywkach uczesniczą czy ilu maja członków...
noga
16:04, 2026-05-06
Śmigłowiec z RDLP Szczecinek ruszył do akcji
Tylko premier Czarnek może to ugasić,Abba ojcze,alleluja
Popadało
14:34, 2026-05-06
Śmieciowy bilans Szczecinka w liczbach
Przesadzacie. Na pewno wnoszą duzo dodatkowego dla miasta. To nie tylko smieci.
Logos
14:01, 2026-05-06
Śmigłowiec z RDLP Szczecinek ruszył do akcji
Miliony na dziwne ukrycia dla ludności i niepotrzebny sprzęt a porządnych śmigłowców czy samolotów do gaszenia pożarów brak.
Jan
13:59, 2026-05-06