Zamknij

DK11. Wystrzeliła opona, ciężarówka w rowie

. 22:50, 01.06.2022 Aktualizacja: 22:57, 01.06.2022
3 fot. MG fot. MG

W ciężarowym mercedesie jadącym drogą krajową nr 11 pękła opona. Samochód wpadł do rowu i uderzył w skarpę.

[FOTORELACJA]6641[/FOTORELACJA]

Do zdarzenia doszło w środę, przed godziną 20:00 w pobliżu Zajazdu u Sokolnika. W ciężarówce jadącej w kierunku Szczecinka wystrzeliła opona. Pojazd zniosło na przeciwny pas jezdni, a następnie zjechał do rowu uderzając w skarpę.

Zobacz miejsce zdarzenia na mapie

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ciężarówka przewoziła ładunek – produkty spożywcze – o wadze około 17 ton. Żeby wyciągnąć tak ciężki skład, trzeba będzie użyć specjalistycznego holownika. Wtedy pojawią się utrudnienia w ruchu.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

QwerQwer

0 0

Leży nadal. Droga zablokowana, dźwig usiłuje wyciągnąć tą ciężarówkę z rowu stoimy już prawie 2 godziny.

07:52, 02.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kierowca oplaKierowca opla

0 0

Trzeba było zrobić sobie objazd przez okoliczne wioski

09:37, 02.06.2022

Pobłogosław Panie poPobłogosław Panie po

1 0

Alleluja że nikt akurat w stronę Bobolic nie jechał

08:17, 02.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%