Zamknij
REKLAMA

Kolizja za kolizją na śliskich drogach

12.29, 20.01.2022 .
Skomentuj fot. MG
REKLAMA

Szczecineckie służby mają pełne ręce roboty. Po opadach śniegu drogi są bardzo śliskie. Co chwilę dochodzi do kolizji drogowych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

[ZT]26632[/ZT]

Do kolejnych dwóch poważniejszych zdarzeń drogowych doszło w czwartkowe przedpołudnie. Najpierw na drodze wojewódzkiej nr 172, w pobliżu Parsęcka zderzyły się dwa samochody dostawcze. Z relacji świadka dowiadujemy się, że do kolizji doszło po tym jak jeden z samochodów wpadł w poślizg.

[FOTORELACJA]6456[/FOTORELACJA]

Kolejna kolizja miała miejsce na drodze wojewódzkiej nr 20 pod miejscowością Śmiadowo. Na zakręcie bud wpadł w poślizg i zjechał do rowu. Tam samochód przewrócił się na pob uderzając kabiną w skarpę. Kierowcy nic się nie stało.

[FOTORELACJA]6457[/FOTORELACJA]

Do kilku drobnych stłuczek doszło również na terenie Szczecinka. W niektórych przypadkach interweniowała policja, w innych kierowcy załatwili formalności bez udziału funkcjonariuszy.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Po opadach śniegu jest bardzo ślisko. Synoptycy zapowiadają kolejne oblodzenia.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Brawo RedaktorzynyBrawo Redaktorzyny

8 1

I szczecinek jak zwykle trzyma poziom poniżej krytyki - cytat z powyższego artykułu -" Na zakręcie bud!!! wpadł w poślizg i zjechał do rowu. Tam samochód przewrócił się na pob!!!! uderzając kabiną w skarpę." Brawo Wy! Ktoś sprawdza co piszecie podredaktory przed puszczeniem w sieć? Beka z Was murowana! 13:33, 20.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość Gość

0 0

Droga wojewódzka nr 20 pod miejscowością Śmiadowo.... Gdzie to? Bo tam jest droga krajowa nr 20 16:14, 20.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%