Zamknij

Groźny wypadek na krajowej "jedenastce"! Auto osobowe dachowało

r. 20:43, 08.07.2021 Aktualizacja: 05:08, 27.10.2025
8 Groźny wypadek na krajowej "jedenastce"! Auto osobowe dachowało fot. MG

W czwartek (8 lipca) w Pietrzykowie na drodze krajowej nr 11 doszło do groźnego wypadku. Osobowa honda wypadła z drogi i dachowała. Kierowca został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 18:00. Kierujący hondą jadąc w kierunku Bobolic w pewnym momencie zjechał z drogi i z dużą prędkością uderzył w przydrożną skarpę. Samochód odbił się od skarpy, staranował drewniane ogrodzenie i koziołkował.

Kierowca został zabrany do szpitala. Prawdopodobnie w czasie jazdy zasłabł za kierownicą. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

(r.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (8)

JanJan

7 6

Jak by jechał spokojnie to by dotarl Miał *%#)!& że do stawu nie wpadł

21:07, 08.07.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

11 1

Co ty gadasz?! Jak zasłabł to co miał zrobić? Zasłabł!! Pewnie stracił przytomność to co on miał kur... zrobić? Czy przy 50 czy 90 jak stracił przytomność to nie wyhamuje...

21:38, 08.07.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

2 16

Haha selekcja trwa

22:39, 08.07.2021
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

Do gośćDo gość

5 0

Ale z ciebie idiota

07:32, 09.07.2021

m2m2

3 0

I to do kwadratu

08:47, 09.07.2021

do gośćdo gość

2 2

Może po szczepionce i ciebie ta selekcja dopadnie cwelu afrykański !!

10:32, 09.07.2021

SpiritSpirit

3 1

Ale jakiś kolega jednak czuwał, porównując prawą i lewą stronę samochodu było Mu jednak dane przeżyć.

09:08, 09.07.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ankaanka

0 0

'Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

19:37, 09.07.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Śmieci w Szczecinku: mieszkańcy wciąż łamią zasady

Super! Ale gdzie DEBATA odnośnie spalarni. Mało wam problemów ze zdrowiem, hałasem i smrodem od 30 lat? Zero pytań - co, w którym miejscu będzie spalane, zero odpowiedzi. CISZA, a potem (po fakcie) będzie jak zwykle narzekanie. Teraz jest czas na przejrzystość, konsultacje społeczne i informacje. Bo ja osobiście lubię to miasto i chciałbym tu mieszkać, ale obecnie zastanawiam się czy jednak jest to dobry pomysł. Bo skoro Kronospan jest jak wrzód na d. to jak będzie wyglądał Kronospan ×3 ?? Czyli fabryka papieru i spalarnia śmieci. --------------- w statusie SIS TERRA czytam https://rejestr.io/krs/337137/stowarzyszenie-inicjatyw-spolecznych-terra A) działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego, b) przeciwdziałanie niszczeniu środowiska, c) prowadzenie działalności edukacyjnej, d) pobudzanie rozwoju postaw obywalelskich, e) propagowanie zdrowego i aktywnego modelu życia, f) propagowanie postaw proekologicznych, g) działanie na rzecz zwiększenia udziału społeczeństwa w życiu publicznym, h) wspieranie działań środowisk lokalnych wzmacniających mechanizmy demokratyczne, i) stymulowanie i wspieranie aktywności w środowiskach młodzieżowych, j) pomoc osobom narażonym na skutki zanieczyszczenia środowiska i dotkniętym skutkami zanieczyszczenia środowiska naturalnego, k) inspirowanie społeczenstwa do podejmowania działalnosci gospodarczej, l) profilaktyka patologi społecznej, ł) gromadzenie środków finansowych na cele statutowe, m) działanie na rzecz osób wykluczonych-niepełnosprawnych i bezrobortnych. -------------- WIĘC TERRA - CO ROBICIE I GDZIE JESTEŚCIE ?????? Macie narzędzia i możecie żądać bycia elementem konsultacji społecznych - dlaczego NIC NIE ROBICIE ??????

VV

17:27, 2026-02-20

Tłumy od świtu. Drugi Lidl ruszył

Super! Ale gdzie DEBATA odnośnie spalarni. Mało wam problemów ze zdrowiem, hałasem i smrodem od 30 lat? Zero pytań - co, w którym miejscu będzie spalane, zero odpowiedzi. CISZA, a potem (po fakcie) będzie jak zwykle narzekanie. Teraz jest czas na przejrzystość, konsultacje społeczne i informacje. Bo ja osobiście lubię to miasto i chciałbym tu mieszkać, ale obecnie zastanawiam się czy jednak jest to dobry pomysł. Bo skoro Kronospan jest jak wrzód na d. to jak będzie wyglądał Kronospan ×3 ?? Czyli fabryka papieru i spalarnia śmieci. --------------- w statusie SIS TERRA czytam https://rejestr.io/krs/337137/stowarzyszenie-inicjatyw-spolecznych-terra A) działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego, b) przeciwdziałanie niszczeniu środowiska, c) prowadzenie działalności edukacyjnej, d) pobudzanie rozwoju postaw obywalelskich, e) propagowanie zdrowego i aktywnego modelu życia, f) propagowanie postaw proekologicznych, g) działanie na rzecz zwiększenia udziału społeczeństwa w życiu publicznym, h) wspieranie działań środowisk lokalnych wzmacniających mechanizmy demokratyczne, i) stymulowanie i wspieranie aktywności w środowiskach młodzieżowych, j) pomoc osobom narażonym na skutki zanieczyszczenia środowiska i dotkniętym skutkami zanieczyszczenia środowiska naturalnego, k) inspirowanie społeczenstwa do podejmowania działalnosci gospodarczej, l) profilaktyka patologi społecznej, ł) gromadzenie środków finansowych na cele statutowe, m) działanie na rzecz osób wykluczonych-niepełnosprawnych i bezrobortnych. --------------- WIĘC TERRA - CO ROBICIE I GDZIE JESTEŚCIE ?????? Macie narzędzia i możecie żądać bycia elementem konsultacji społecznych - dlaczego NIC NIE ROBICIE ??????

VV

17:26, 2026-02-20

Blisko milion złotych dla Szczecinka.

Gburmistrz narzekał na brak piniadzow trzeba było brać pożyczki a teraz zaczął się festiwal wydatków eco to.za.logoka na pewno wkroczy cenzor.bo przecież to mowa nienawiści

Gość

16:26, 2026-02-20

Śmieci w Szczecinku: mieszkańcy wciąż łamią zasady

Dlaczego mieszkańcom nie dopłaca PGK za segregowanie śmieci. Mają miliony z naszych śmieci.

Kant

15:35, 2026-02-20

0%