Kolizja dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulicy Polnej z Myśliwską w Szczecinku. W zdarzeniu nikt nie został ranny, ale samochody zostały rozbite.
Do kolizji doszło przed godziną 9:00. Osobowy hyundai jechał ulicą Polną w kierunku osiedla Zachód. Kierująca terenowym suzuki wjeżdżając na skrzyżowanie z ulicy Myśliwskiej wymusiła pierwszeństwo na hyundaiu. Doszło do bocznego zderzenia.
Pojazdy po zderzeniu zjechały na pobocze. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało.
Atak nożem w centrum Szczecinka. Ranny 42-latek
@ Mav ,Ma ,Lil... SPRAWDŹ JAK PISZE SIĘ SPRAWCA. WSTYD , TRZY RAZY ROBISZ TEN SAM BŁĄD. AŻ OCZY BOLĄ. A... STOMIA, JAK JUŻ.
Hmm
18:37, 2025-09-09
Atak nożem w centrum Szczecinka. Ranny 42-latek
Co na to burmistrz?
Hehe a
18:25, 2025-09-09
Atak nożem w centrum Szczecinka. Ranny 42-latek
Sprawdzą jest ukrainiec a poszkodowanym polak. Tylko o narodowości sprawdzy nikt nie chce mówić a sprawę trzeba nagłośnić! Poszkodowany jest prawdopodobnie trwale uszkodzony, ma nosić stomnie. Będzie ta osoba poszkodowana do końca życia. Problemy zdrowotne, brak możliwości pójścia do pracy z tego powodu.
Lil
18:03, 2025-09-09
Atak nożem w centrum Szczecinka. Ranny 42-latek
Sprawdzą jest obywatel uk a poszkodowanym polak. Tylko o narodowości sprawdzy nikt nie chce mówić a sprawę trzeba nagłośnić! Poszkodowany jest prawdopodobnie trwale uszkodzony, ma nosić stomnie. Będzie ta osoba poszkodowana do końca życia. Problemy zdrowotne, brak możliwości pójścia do pracy z tego powodu.
Ma
17:59, 2025-09-09
6 0
Nie wiem czy wiecie, ale czym większy samochód tym większa księżniczka. A jak wiadomo księżniczki zawsze mają pierwszeństwo.
2 0
Karma wraca :D hahaha?????
0 1
Karma wraca :D hahaha?????