Niebezpiecznie na obwodnicy Szczecinka (S-11). Kierowca samochodu marki honda zasnął za kierownicą. Jego pojazd uderzył w barierkę odgradzającą pasy ruchu. Kierującemu i pasażerom nic się nie stało.
Do kolizji doszło we wtorkowy ranek. Pojazd poruszał się od strony Piły w kierunku Kołobrzegu. W pewnym momencie pojazd zjechał na lewą stronę i uderzył w barierę energochłonną. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Zobacz miejsce zdarzenia na mapie
Pojazd po kolizji zjechał na pas awaryjny, a następnie został odwieziony na lawecie.
Pochówki po nowemu. Polska szykuje przełom
Oby szybko tak było bo wiecznie żyć nie będę🙄
Kasia
01:14, 2025-12-11
Szczecinek: wraca problem „pikania” sygnalizatora
Niewidomi mają prawo funkcjonować w przestrzeni publicznej, ale osoby z wrażliwym słuchem również mają prawo żyć w mieście. Tak jak napisał mieszkający blisko- wystarczy, by pikanie uruchamiało się na żądanie.
Obywatelka
00:00, 2025-12-11
Szczecinek: wraca problem „pikania” sygnalizatora
No na prawdę tragedia sie dzieje jakos od paru ładnych lat takie pikacze funkcjonują na a krajowej przy kaminskiego i jakos nie slyszalem zeby ktos sie skarżył tam na pikanie
Pik pik
23:30, 2025-12-10
Szczecinek: wraca problem „pikania” sygnalizatora
Nie wiecie co zrobić? Urzędnicy was olewają. Ruszcie na protest na pasy w godzinach szczytu. I tak codziennie. Nie będzie jeździć komunikacja miejska i auta to w ciągu 15 minut będzie korek od dworca do szpitala. I tak do skutku. Co to ma być, zrobić komuś piekło pikaniem. Ja was rozumiem i popieram.
Trolek
23:11, 2025-12-10
2 4
Czy ktoś się w końcu zajmie placem zabaw Plac Wolności 18 ? Dzieci biegają bez żadnego dozoru dookoła parceli gdzie obok jest parking i jeżdżą samochody. W końcu dojdzie do tragedii i będzie wtedy płacz i szukanie winnego.
Do piasku w którym się bawią w piaskownicy załatwiają się okoliczne psy (wyprowadzają je tam niektórzy właściciele) oraz koty. Czy administracja nie może zrobić nawet prostego ogrodzenia i jakiegoś regulaminu ? Albo któreś dziecko zostanie w końcu potrącone albo zarazi się pasożytem czy bakterią. Tak ma wyglądać plac zabaw w XXIw ?
1 0
Postaw tam handlarzy pietruszką, to zaraz się znajdzie nadzorca do pobierania $.
2 1
EWIDENTNY BRAK PODWOREK W CENTRUM ZA KAMIENICAMI. Wszystkie zagarniete na polbruk i parkingi. Może czas wrócić do idei podwórkowej.Dzieci nie mają już swojego miejsca wokół swoich domów.