Dziś w nocy, na drodze krajowej nr 25 pod Białym Borem doszło do zderzenia busa z łosiem. Zwierzę nie przeżyło.
Uderzenie było bardzo silne. Samochód po zderzeniu ze zwierzęciem wypadł z drogi do rowu. Auto ma poważnie uszkodzony przód. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.
::addons{"type":"alert"}
Ka10:47, 04.07.2020
I kto w takiej sytuacji pokryje koszta?
leśniczy16:53, 04.07.2020
No kto ? Rodzina łosia.
zapytanie12:03, 04.07.2020
A ile jeszcze musi nastąpić szkód , wypadków - żeby lasy prywatne/Państwowe/ wykonały zabezpieczenia wobec szlaków komunikacyjnych. Wystawianie znaków drogowych ze zwierzyną można sobie w buty wsadzić. ?
Odpowiedź14:31, 04.07.2020
*%#)!&
Zielona22:12, 04.07.2020
Trzeba jeździć ostrożnie, zabezpieczenie drogi należy do właściciela nie lasów.
I tyle albo aż tyle
Łoś15:05, 04.07.2020
szkoda brata, miał tyle planów na przyszłoś
Zorro21:34, 04.07.2020
Zwierzyna dzika - leśna, wolno biegająca jest własnością Skarbu Państwa. Kto zarządza wszelkim mieniem ruchomym ( także dziką zwierzyną ) oraz nieruchomościami Skarbu Państwa na terenie powiatu.!
Mieszkaniec okolic00:32, 05.07.2020
Łoś Super Ktoś, pytanie co on robił w tej okolicy??? ?
Hihihi 05:48, 05.07.2020
Szukał Andrzeja D.
Nick!06:44, 05.07.2020
Szkoda samochodu i właściciela to teraz będzie miał same problemy przez co najmniej miesiąc w związku z naprawa i brakiem samochodu ! Oby tylko miał AC!zwierzyny nie szkoda! Szkoda człowieka!
WNUCZEK10:10, 09.07.2020
JEZELI NA ODCINKU DROGI GDZIE ZAISTNIAL WYPADEK JEST ZNAK UWAGA ZAWIERZETA TO WINE PONOSI KIEROWCA.NIEDOSTOSOWANIE SIE SZYBKOSCIA DO WARUNKOW.NAWET LASY W TAKIM PRZYPADKU NIE WYPLACA ODSZKODOWANIA .TRZEBA UWAZAC NA ZWIERZYNE ONA TEZ MA PRAWA
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz