Mężczyzna w średnim wieku został potracony na przejściu dla pieszych w centrum białego boru. Do wypadku doszło w piątkowe popołudnie na ul. Tamka. Pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili ratownicy Wodnego ochotniczego pogotowia Ratunkowego, którzy przebywają w Białym Borze na ćwiczeniach. Przy udzielaniu pierwszej pomocy pomógł także druh z OSP Biały Bór.
Mężczyzna został potrącony przez busa marki renault. Poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który podjął decyzję o przetransportowaniu go do szpitala.
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.
Zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelnika.
[ALERT]1580491845410[/ALERT]
Zderzenie dwóch aut na DW171. Są ranni
Niedziela, 18:15 - czytam "NA GORĄCO"... Jakie na gorąco! To wystygło przez 24 godziny. Na gorąco, to powinno tu pisać o zdarzeniu, gdzieś jakby na Bugnie, gdzie pojechały 2x strażak-Ratownik, Policja i Pogotowie - Dziś - około 17:50 - 18:00, czyli 15-20 minut wcześniej.
Wystudzone gorąco
18:17, 2025-12-14
Szczecinek pomaga Januszowi Leszko „Czarnemu”
Synusiowi na botox brakuje?
Vvv
06:11, 2025-12-14
Sensacyjne odkrycie pod Grzmiącą. Miecz sprzed...
Rzymianie zgubili a chłopki z grzmiącej robią z tej dziury aglomerację tamtych czasów 🤠
Rr
06:04, 2025-12-14
Sensacyjne odkrycie pod Grzmiącą. Miecz sprzed...
Od lat czułam jakąś emocjonalną więź z grzmiąca. Teraz już wiem dlaczego. To stąd nasz rod a nie jakieś tam Gniezno czy inny Kraków
Zyta
05:29, 2025-12-14
0 0
Kierowcy oczy pi.. zarosły czy pieszy miał bezwzględne pierwszeństwo ?
0 0
Przed czym ma pierwszeństwo?przed pędząca blachą?ogarnij się wyborco, bo Was zabraknie i KOD-y wygrają?
0 0
Bareya, wiesz co to sarkazm ?
0 0
Gdybym nie wiedział to nie byłbym Bareyą?pozdrowionka
0 0
To w bialym boze jest centrum i pasy sa no tak za te mandaty zrobili centrum i pasy namalowali
0 0
To super