fot. iszczecinek.pl
Wypadek na torach w gminie Okonek. W pobliżu miejscowości Borucino samochód osobowy zderzył się z pociągiem osobowym relacji Katowice – Słupsk. Trwa akcja ratunkowa – informuje Czytelnik na ALERT24.
[ALERT]1577966772147[/ALERT]
Na stację PKP Szczecinek pociąg miał wjechać o godzinie 12:04. PKP informuje o 2-godzinnym opóźnieniu w ruchu pociągów.
AKTUALIZACJA godz. 13:00
-Samochód osobowy zderzył się z pociągiem Gwarek relacji Katowice-Słupsk. Trwa walka o życie osób znajdujących się w samochodzie. Nie ucierpiał żaden z pasażerów pociągu - informuje Karol Jakubowski z PKP Polskie Linie Kolejowe.
Na miejscu pracują służby ratunkowe oraz prokurator. Ruch pociągów pomiędzy Piłą i Szczecinkiem został wstrzymany.
AKTUALIZACJA godz. 14:00
Nie udało się uratować osób jadących samochodem. Dwie osoby zginęły. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.
Zobacz miejsce wypadku na mapie
Wracają opłaty za autobusy. Będą ulgi
Kwestia krwiodawcow to jest po prostu kpina
Koszka
00:54, 2026-01-30
Wracają opłaty za autobusy. Będą ulgi
Nie jestem nacjonalistą ,tylko wiem że Ukraina tworząc swój bufor przed sąsiedztwem barbarzyńców wyrżnęła moich przodków
Ciekawski
21:58, 2026-01-29
Inspekcja weszła do schroniska w Szczecinku.
Nie za bardzo Rozumię jakim prawem tyle zwierząt w schronisku. Gdzie jest kara dla właścicieli, bo się zwierzątko znudziło. Do prokuratury takich właścicieli.
Prawo
21:21, 2026-01-29
Ruiny pałacu w Juchowie zabezpieczone [WIDEO]
Starosta inwestuje w niemieckie zabytki.
Gość
21:14, 2026-01-29