Zamknij
REKLAMA

Fałszywe pracownice MOPS okradły mieszkańca Drzonowa

14:01, 10.02.2020 | miastko24.pl / Sieć Portali
REKLAMA
Skomentuj

Metodą na pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej okradziony został starszy mieszkaniec wsi Drzonowo w gminie Biały Bór. Dał się nabrać obcym kobietom, które odwiedziły go w sobotę 25 stycznia. Mężczyzna przebywał sam.

- Kobiety podały się za pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej. Najpierw zapytały, czy ma on z czego żyć i poprosiły o pokazanie pieniędzy, a on grzecznie to zrobił. Później zapytały, czy ma opał, więc postanowił zaprowadzić je do miejsca składowania opału. Prawdopodobnie w tym momencie jedna z kobiet zabrała pokazane wcześniej pieniądze.

- opowiada mieszkanka Drzonowa

Kobiety przyjechały samochodem na obcych numerach rejestracyjnych, prawdopodobnie zagranicznych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku. Mundurowi na razie nie chcieli powiedzieć, ile gotówki stracił mężczyzna?

- To była łatwa kradzież, bo ten mężczyzna mieszka teraz sam. Jego żona wyjechała za granicę, a syn mieszka w Gdańsku. Wiem, że on miał kiedyś operację na otwartym mózgu. Ma czasami problemy z właściwym kojarzeniem. W jednej chwili napady agresji, a innym razem jest całkowicie spokojny. One wiedziały, że będą mogły go w łatwy sposób oszukać.

- komentuje mieszkanka Drzonowa

Z jej relacji wynika, że nikt nie widział momentu kradzieży i nie rozpoznaje tych kobiet. Najprawdopodobniej, zanim przyszły do mężczyzny, obserwowały go, doskonale wiedząc do kogo przychodzą. 

(miastko24.pl / Sieć Portali)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

hmmmhmmm

5 0

Skoro były na zagranicznych numerach a żona pracuje za granicą, to może owe kobiety znają żonę i wiedziały, że ten mężczyzna jest teraz sam? 14:56, 10.02.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jackjack

3 0

i może żona je zna 14:57, 10.02.2020


REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone