Zamknij
REKLAMA

Ponad ćwierć miliona na cyfryzację gminy.

21:38, 08.10.2021 | mat. pras.
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Szczecinek otrzymała ponad 276 tys. złotych wsparcia w ramach Programu Cyfrowa Gmina. Środki mogą zostać wykorzystane na cyfryzację jednostek publicznych, zakup sprzętu IT dla szkół, placówek socjalnych oraz domów dziecka, szkolenia dla pracowników oraz zapewnienie cyberbezpieczeństwa.

Środki pozyskane w ramach rządowego programu Cyfrowa Gmina mogą być przeznaczone na cyfryzację urzędu, zakup sprzętu komputerowego dla jednostek podległych, przygotowanie urzędników do pracy z nowoczesnymi technologiami oraz wsparcie w obszarze cyberbezpieczeństwa.

W ramach otrzymanego dofinansowania zrealizowane zostaną najpilniejsze potrzeby Urzędu Gminy Szczecinek oraz jednostek podległych.

-Zwiększenie dostępności cyfrowej jest ważnym elementem rozwoju gminy. Wpisuje się bowiem w Strategię Rozwoju Gminy na lata 2015-2025 -podkreśla Jakub Diakun, rzecznik prasowy Urzędu Gminy.

(mat. pras.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Propaganda sukcesuPropaganda sukcesu

3 0

Ta gmina to niczym krzemowa dolina ha ha 23:53, 08.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bajt czy Bajer?Bajt czy Bajer?

1 0

A jak to jest z tym dostępem do internetu "po światłowodzie"? W powiecie Szczecineckim są wsie, gdzie przez jej środek przechodzi potężny światłowód znanej lokalnej firmy, a tam nie ma do niego dostępu a osiągane prędkości u dostawców lokalnych to średniowiecze internetu. 10:08, 10.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%