Dzieci z terenu Gminy Szczecinek przygotowały paczki dla rówieśników z Libanu. Sytuacja gospodarcza w tym kraju została uznana za najpoważniejszy światowy kryzys od XIX wieku. Akcja „Dzieci dla Libanu” to inicjatywa Wójta Ryszarda Jasionasa, na którą bardzo entuzjastycznie odpowiedzieli mieszkańcy.
Wójt Ryszard Jasionas wyszedł z inicjatywą akcji pomocowej dla dzieci z Libanu. Uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy przygotowują niewielkie paczki. Obecnie do Urzędu Gminy dotarło ich ponad 50. W każdej z nich znajdują się artykuły pierwszej potrzeby, drobne zabawki oraz upominki.
Dzieci przygotowane paczki dostarczają do szkoły, a te następnie trafiają do Urzędu Gminy Szczecinek. Obecnie do urzędu dotarły paczki ze Szkoły Podstawowej w Parsęcku, Wierzchowie oraz Żółtnicy. Przekazanie paczek będzie możliwe dzięki współpracy z Caritas Diecezji Koszalińsko
-Kołobrzeskiej oraz Caritas Polska.
Wylicytował stanowisko i przejął urząd.
Pajace się nudzą
Żenada
16:56, 2026-03-28
Wylicytował stanowisko i przejął urząd.
Skąd on wypadł? Spod krowiego ogona?
Jprd
15:23, 2026-03-28
Wylicytował stanowisko i przejął urząd.
Fajnie . Posiedział sobie. Zablokował na jeden dzień pracę urzędu,bo i tak nie wolno było mu podejmować żadnych decyzji. Dobrze tylko , że w szlachetnym celu.
A
15:15, 2026-03-28
Wylicytował stanowisko i przejął urząd.
To władze można kupić? Tragedia.
Zaniepokojony
14:42, 2026-03-28
3 0
A Polskie dzieci?
3 1
Dostają 500+ i inne benefity. Zapomniałeś o paczkach z zachodu w latach 80'tych, czas zacząć oddawać innym dobro ;-)
2 1
Allah akbar
0 0
Dzieci w Libanie to są Libańczycy a nie Arabowie jak byś nie wiedział. Dokładniej potomkowie Fenicjan.
Jak twój pradziad mieszkał w jaskini lub w krzakach, to oni w tym czasie wynaleźli pieniądz.
0 0
To Libańczycy pomagali i nadal pomagają uchodźcom. Np. obozy uchodźców palestyńskich w północnym Libanie. Kraj zrównoważony religijnie. ok 60% islam, 40% chrześcijanie
1 2
Jedz na granicę i pomóż dzieciom.tym które rzucały kamieniami
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz