Zamknij
REKLAMA

Z przytupem i na discopolową nutę. Biały Bór świętował imieniny.

09:19, 01.08.2022 | .
Skomentuj fot. Magdalena Michalska
REKLAMA

To były najbardziej hucznie obchodzone imieniny w roku! W dodatku udało się przełamać pogodowe fatum od kilku lat prześladujące organizatorów. Było słonecznie, różnorodnie i bardzo smacznie.

[FOTORELACJA]6744[/FOTORELACJA]

Wielkie świętowanie rozpoczęło wczesnym popołudniem (30 lipca) na stadionie miejskim, gdzie rozegrany został mecz towarzyski pomiędzy drużyną kawalerów, a mężczyzn żonatych. Kolejne atrakcje, już na trenie rekreacyjnym przy Białoborskim Centrum Kultury i Rekreacji wystartowały punktualnie o godzinie 17:00. Na dobry początek przygotowano coś z myślą o najmłodszych uczestnikach. Ku radości dzieci dostępne było wesołe miasteczko, w którym maluchy mogły bezpłatnie pobawić się w dmuchanych zamkach i pokręcić na karuzelach. Dużo emocji dostarczyły zwłaszcza próby ujeżdżenia dmuchanego byka, który okazał się wyjątkowo „niesfornym” zwierzakiem. Stajnia Biskupice oferowała przejażdżki na łagodnych kucykach, a panie animatorki z Centrum Rozwoju i Edukacji zaprosiły na kreatywne zabawy ruchowe.

Z ciekawą propozycją wystąpiło szczecineckie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior, które zachęcało, aby pod mikroskopem obejrzeć małego raka pręgowatego, larwę pływaka, larwę ochotki, wodopójki oraz małże - racicznice zmienne – wszystkie zaledwie kilka godzin wcześniej wydobyte wprost z jeziora Trzesiecko.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbały zaproszone zespoły: „Kochanyj Spiw” – duet tworzony przez małżeństwo pani Nadii i pana Stefana, którzy grają i śpiewają muzykę ludową z elementami folku ukraińskiego, discopolową wokalistkę Jesikę oraz grupę wokalno-taneczną D-Bomb, reprezentująca styl dance.

Gwiazdą wieczoru, a zarazem najbardziej gorączkowo oczekiwanym występem, była grupa artystyczna Fireshow Rago. Artystki w składzie: Weronika Wendy Belowska, Magdalena Mag Dolata, Karolina Kopka oraz Klaudia Kandulska, urzekły zebranych hipnotyzującym tańcem wśród wirujących płomieni oraz zebrały burzę oklasków.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Michał Michał

3 0

Fajna ta pani blondynka ze zdjęcia, ciekawe kogo wypatruje? Kto to? 17:05, 02.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%