Przedstawiamy harmonogram letnich imprez. 6 lipca na plaży oficjalnie rozpoczniemy sezon wakacyjny w Białym Borze. Zapraszamy!

Dni wolne w 2026 roku
Jak dobrze, ze nie zyjemy w USA :) Tam kultura pracy jest nieco inna. Ba! Podobno prawo federalne nie gwarantuje żadnych płatnych świąt - a wszystko zalezy od umowy z pracodawcą. Oczywiscie mozemy podziwiać takie kraje jak Nepal czy Iran. Tam jest duzo i świat i urlopu. U nas też jest czym się pochwalić. Przybywa. Tylko dlaczego uczelnie amerykanskie są od zawsze na pierwszych miejscach w rankingach ? Hmmmm Jak to u nas jest z tym uczeniem pokoleń? W tym roku święta też wyjatkowo świateczne. Na krakowskim rynku podobno pierwszy raz od dziesiatek lat nie było kwiaciarek...święto, wiadomo ;)
Czas.
11:25, 2025-12-26
"Wapna" zamienią się w strefę chilloutu.
Taaak ,wypoczynek między dwiema drogami w tym eską i torami kolejowymi,powodzenia !
pol
10:35, 2025-12-26
Kolejny zawodowy pojedynek Mienciuka już w marcu
walki z fen??? a nie walka w fen??
baloon
10:12, 2025-12-26
Dworzec w Szczecinku w przebudowie.
Łysy wycofał się z programu rządowego przez swoje fobie polityczne i miasto musi płacić z podatków mieszkańców za remont dworca. Brakuje przez to kasy więc lysy wbrew swoim obietnicom wyborczym zlikwidował bezpłatną komunikację. Wszyscy ponosimy koszty jego bezsensownych i zwyczajnie złych decyzji
Wyrobek
09:23, 2025-12-26
6 0
W Biały Borze ciekawiej niż w Szczecinku, brawo burmistrz Mikołajewski. Dużo koncertów, zabaw dla najmłodszych, ponadto piękna plaża, stragany, kiermasze itp.