W sobotę, na Placu Wolności w Barwicach odbył się Kiermasz Wielkanocny. Wydarzenie przyciągnęło licznych mieszkańców i gości, oferując bogaty program pełen atrakcji, świątecznych smaków i lokalnych tradycji.
Wielkanocna oprawa, zapach domowych wypieków i obecność rękodzielników stworzyły wyjątkowy klimat, sprzyjający wspólnemu spędzaniu czasu. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs na najpiękniejszą babkę wielkanocną, w którym nagrodzono trzy świetlice wiejskie:
[FOTORELACJA]8858[/FOTORELACJA]
Na kiermaszu można było kupić tradycyjne wypieki i potrawy przygotowane przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, m.in. KGW „Miód Malina” z Kłodzina. Nie zabrakło także stoisk z rękodziełem, ozdobami świątecznymi i wielkanocnymi dekoracjami.
Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji – zabawy i animacje prowadził Andrzej Zielony, a dodatkową niespodzianką była obecność popularnych bajkowych postaci: Sky, Jerry, Baks, Bing i Marshall. Dzieci mogły także wziąć udział w warsztatach plastycznych oraz innych kreatywnych zajęciach.
[ZT]46415[/ZT]
Kiermasz miał na celu nie tylko wprowadzenie mieszkańców w świąteczny nastrój, ale także integrację lokalnej społeczności wokół wspólnego świętowania i pielęgnowania wielkanocnych tradycji.
Nowe samochody dla druhów z gminy Szczecinek
Uważam, że w gminie są pilniejsze potrzeby niż kolejne zabawki dla druhów. Towarzystwo wzajemej adoracji dalej szasta publicznym groszem na prawo i lewo, a radni temu przyklaskują. Wybory blisko, coraz bliżej. Przypomnimy wam o tych wszystkich ,,wydatkach,, podczas kampanii i przy urnach. Miłej zabawy ,,wybrańcy ludu,,.
Qqryq
22:55, 2025-08-22
Fałszywe banknoty w Szczecinku. Wpadł 18-latek
Przecież to był tylko umowny papier płatniczy, nieposiadający żadnego pokrycia. Taki zvrodniarz Morawiecki, odpowiedzialny za śmierć ok. 250 tysięcy Polaków kazał wydrukować kilkaset miliardów pustego papiero. I co? Wywołał inflację na poziomie ok. 30%, bezczelnie winą obarczyć Putina i... włos my z głowy nie spadł!
Kupa śmiechu
22:03, 2025-08-22
Zgon za kratami. Dwóch osadzonych nie żyje
Lelego wujek na pieska brał a nie na barana
Leszcz Mundurowy
21:30, 2025-08-22
Fałszywe banknoty w Szczecinku. Wpadł 18-latek
Na rafałka pewnie
KaroI
21:03, 2025-08-22
0 0
Dziękujemy za piękne ujęcie 🙃.
Pozdrawiamy ekipę