Zamknij

Upalnie i burzowo. Meteo ostrzeżenia

a.d 09:28, 03.06.2019 Aktualizacja: 10:42, 17.10.2025
Skomentuj Upalnie i burzowo. Meteo ostrzeżenia

Meteorolodzy z Centrum Prognoz MeteoSky wydali kolejne ostrzeżenia pogodowe. Nadal obowiązuje ostrzeżenie przed upałami. Meteorolodzy dodatkowo ostrzegają przed burzami z gradem i silnym wiatrem.

::news{"type":"see-also","item":"17756"}

Prognozuje się występowanie silnych burz, podczas którym największym zagrożeniem będzie intensywny opad deszczu od 10 do 40 mm/m2 oraz wiatr wiejący w porywach do 70-90 km/h. Lokalnie miejscami będzie występować opad gradu. W ciągu dnia burze mogą przybierać charakter gwałtownych nawałnic.

Ważność: od godz. 11:00 dnia 03-06-2019 do godz. 06:00 dnia 04-06-2019. Stopień zagrożenia: 1 w 3 stopniowej skali.

Skutki: łamanie gałęzi; ryzyko utraty życia; ryzyko wybuchu pożaru; utrudnienia komunikacyjne; zaburzenia w pracy urządzeń elektrycznych.

(a.d)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Budowa ronda w centrum Szczecinka.

Super to wygląda. Dla mieszkańców to mniej spalin bo ruch będzie bardziej płynny i mniej kolizji. Naprawdę super inwestycja. Brawo!

JAN

10:56, 2026-03-18

Darmowa komunikacja wróci? Mocna deklaracja

Kolejny co nie będzie zwalniał tempa 🤣

Prezes

09:46, 2026-03-18

181 interwencji Straży Miejskiej w Szczecinku w tydzień

śmieci śmieci śmieci gdzie w mieście są pojemniki na tekstylia ????? czy jak chcę wyrzucić podarte gacie to koniecznie pracownicy z pgk'u muszą poznać moje dane osobowe ???? absurd goni nonsens wygląda na to że lepiej wyrzucić śmieci byle gdzie , niech się straż miejska martwi.......... żal na to patrzeżć- gdzie te obiecane pojemnik na mieście?????????

zniesmaczony

09:30, 2026-03-18

Darmowa komunikacja wróci? Mocna deklaracja

I już nastąpił start kampanii wyborczej, już obiecują, już pudrują, a będzie jak było, już nie 100 a 200 konkretów i durny wyborca ( patrz poprzednie wybory) zje kiełbaskę popije żubrem za darmo i pomyśli że będzie o niebo lepiej. Nie, nie będzie lepiej będzie gorzej, obiecują ciężką prace a pojadą w plener na szkolenia, mecze, zjazdy, podjazdy, ta formacja jest NIEREFORMOWALNA, po następnych wyborach napiszę dokładnie to samo jak pisałem o obecnym włodarzu niedawno, przecież to jest wciąż ta sama myśl, ta sama partia, tylko pionki różne a król Europy siedzi na tronie w W. i się uśmiecha czasami filmik *%#)!& wrzuci do sieci. POWODZENIA do następnych wyborów i narzekań

spoko

09:25, 2026-03-18

0%