Zamknij
REKLAMA

Na pamiątkę zdalnego nauczania... uczniowie Szkoły Muzycznej nagrali utwór [WIDEO]

07:22, 28.06.2020 | r.
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie Szkoły Muzycznej w Szczecinku nie nudzili się podczas kwarantanny. W tym trudnym dla wszystkim czasie powstał nietypowy projekt, w który zaangażowali się sami uczniowie, ale również ich rodzice i nauczyciele. W ramach „zadania dla chętnych – z gwiazdką” powstał utwór.

Jak to się zaczęło?

-Podczas narodowej kwarantanny, chciałam żeby moi uczniowie nadal mieli radochę ze śpiewania. –mówi Magdalena Szuba, nauczyciel ze szczecineckiej Szkoły Muzycznej. -Niestety zdalne nauczanie mocno nam to ograniczyło, bardzo chciałam jednak by zajęcia odbywały się na wysokim poziomie, żeby nie było nudy. Zaczęłam nagrywać siebie jak śpiewam, dla ułatwienia nauki. Dodatkowo zainspirowana tym co sie zadziało na YouTube podczas światowej kwarantanny, stwierdziłam, że przecież my też możemy się tak pobawić i stworzyć coś ciekawego na pamiątkę zdalnego nauczania.

Mając takich wspaniałych uczniów wiedziałam, że damy radę. Mamy u nas w szkole muzycznej wielu bardzo zdolnych i ambitnych młodych ludzi, którzy potrafią się wspierać. Starsi pomagają młodszym, pozytywna atmosfera panująca w szkole sprzyja rozwojowi, trzeba nauczyć się organizacji, czasem proces jest długi, ale warto!

W projekt zaangażowali się rodzice, którzy dzielnie nagrywali swoje pociechy, przesyłali mnóstwo maili, poświęcali swój czas i pokazali, że im też bardzo zależy.

-Koniecznie trzeba podkreślić wkład  w projekt Antka i jego taty, gdyż to oni zajęli sie montażem wideo - tata pokazał jak, a Antek złożył w całość! Dziękujemy!

Przy montażu audio pomógł Jakub Szuba, mąż pomysłodawczyni projektu.

To nie koniec

-Już mam pomysły na kolejne utwory. Mam nadzieje, że już nie zdalnie, że spotkamy się w naszej auli i najnormalniej w świecie pośpiewamy –dodaje Magdalena Szuba.

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA