Zamknij
REKLAMA

Wernisaż w Monali-Art. Spacer w głąb kobiecej wrażliwości

08:54, 11.03.2020 | br
Skomentuj
REKLAMA

W Głębi świadomości - czyli spacer w głąb kobiecej wrażliwości - pod takim tytułem odbył się wernisaż wystawy, której gospodarzem była Monika Kolosz, autorka większości wystawianych prac.

Podczas wernisażu można było podziwiać dodatkowo biżuterię wykonaną przez artystkę, a w jednej z sal, znajdowały się obrazy jej podopiecznych. W trzech pomieszczeniach można było podziwiać około 60 prac, które artystka wykonała w ciągu ostatnich dwóch lat. Nie zabrakło obrazów, które tworzyły cykl „Endorfiny” czy też „Myśli nieuczesane”. Na wystawie zostały zaprezentowane również pierwsze prace, które będą tworzyły nowy projekt nawiązujący do książki Jamie Sams „Trzynaście pierwotnych matek klanowych”. Będzie on pokazywał kobiecość w różnych aspektach życia. Prezentowane były również obrazy, które w ostatnim czasie podziwiać można było na targach w Poznaniu.

Podczas wernisażu spotkali się miłośnicy sztuki, przyjaciele oraz uczestnicy warsztatów organizowanych przez malarkę, a przede wszystkim fani jej talentu. Wszystkie prace są do nabycia w galerii Monali - Art MoNika Kolosz przy ulicy Mickiewicza.

- Zapraszam Państwa na spacer w głąb kobiecej świadomości. Na rozmowy o sztuce przy sztuce. Warto zwrócić uwagę na wystawę obrazów, która znajduje się w jednej z sal. Prezentowane tam są prace, naszych młodych, bardzo zdolnych artystów - mówiła podczas rozpoczęcia Monika Kolosz.

Obrazy, które można było obejrzeć podczas wystawy są kwintesencją kobiecości. Mówią o miłości, poświęceniu, wspaniałej harmonii z naturą. Przedstawiają burzę myśli, spokój serca, radość emocji. Z obrazów emanuje kolor, humor, ale również strach i mgła.  Obrazy są po prostu kobietą.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

hejhej

0 0

o jakie warsztaty chodzi ? Czy można jeszcze zapisać się na kolejne terminy? Proszę o in. 11:23, 12.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA