Już w najbliższą niedzielę, 16 lutego na scenie kina "Wolność" wystąpi zespół Audiofeels - grupa z Poznania, wykonująca muzykę w stylu Vocal Play. To nowatorskie podejście do śpiewania, polegające na imitacji instrumentów za pomocą ludzkiego głosu. Zespół działa od 2007 roku, a na swoim koncie ma m.in. występ w programie “Mam Talent”, gdzie zajął III miejsce, złotą płytę oraz koncerty w całej Polsce.
Zapraszamy do posłuchania zespołu Audiofeels 16 lutego o godz. 18.00.
Dla czytelników iszczecinek.pl mamy do wygrania trzy, podwójne zaproszenia na to wydarzenie! Trafią one do trzech pierwszych osób, które o godzinie 12:00 prześlą do nas maila na [email protected]. Nie zapomnijcie podać nr tel. kontaktowego.
Na ekranie kina w piątkowy i sobotni wieczór głośny, polski przebój filmowy "365 dni" - idealna propozycja na walentynkowy weekend we dwoje.
W sobotnie popołudnie wszystkie maluchy zapraszamy na nową wersję znanej i lubianej bajki o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach.
Repertuar kina Wolność w Szczecinku TUTAJ
Do zobaczenia w kinie!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Najdłuższa flaga Polski ma powstać w Bornem
Czerwone miasteczko postkomuny i platformy będzie śpiewało hymn i szyło polskom flagę. Cóż kolejna grupka chcących zabłysnąć przed wyborami samorządowymi.
Polak
09:36, 2025-07-12
To był koncert pełen serca i wdzięczności.
Jak patrzę na te komentarze, pod jednym, drugim artykułem, to szkoda mi słów na część mieszkańców co tu komentują. Wszystko tylko im nie pasuje, albo za głos o albo nie to miejsce albo *%#)!& ktoś dostał. Ludzie opamiętajcie się. Jak to miasto ma tętnic życiem skoro wg komentarzy to sami starzy tetrycy tu żyją. Do organizatorów, chciałbym Wam również podziękować, bo inicjatywa godna pochwały, upamiętniając człowieka, który dla Szczecinka robił sporo, choć nie koniecznie chciał być gwiazdą.
Szczecinek
20:01, 2025-07-11
To był koncert pełen serca i wdzięczności.
Człowieku nie da się czytać twoich wypocin, agitacja pre-wyborcza na radnego trwa w najlepsze, wszyscy zasłużeni to głównie on i jego rodzina, la bidon skończ bo to jest nie smaczne, całe szczęście ostatnio zebrałeś kilka głosów kandydując na radnego co pokazało czego nie powinieneś robić, niestety dalej w to brniesz. Adam i Maciej mieli fajną inicjatywę, i to oni byli pomysłodawcami a z tego opisu wynika że był jeszcze on najważniejszy co ciągał za sznurki la ważniak, co jak grał na gitarze to fałszował tak że uszy więdły.
La Skończ Już
18:44, 2025-07-11
Tytoniowy biznes rozbity. Akcja Straży Granicznej
Brawo SG zero litości dla bydła
50cent
18:39, 2025-07-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz