Zapraszamy na Szczecinecki Art Piknik, który odbędzie się w dniach od 18-21 lipca
CZWARTEK 18 LIPCA
17:30 HI – HAT (ul. Armii Krajowej 54)
Uroczyste złożenie wieńców przy tablicy
Upamiętniającej KLUB HI – HAT
WYSTAWY CK ZAMEK (ul: Mickiewicza 2)
16:15 GRZEGORZ PAWŁOWSKI – Rzeźba
„PRAWDA MATERII” – Dziedziniec Zamkowy
SYLWESTER CHŁODZIŃSKI – Rzeźba
„STEEL SCULPTURE” – Dziedziniec zamkowy
16:45 WYSTAWA ZBIOROWA – Sala Konferencyjna
KRZYSZTOF KRÓLIKOWSKI – Fotografia
„Z hybryd do miast”
ZOSIA PAŁUCHA / ALEKSANDRA LIPUT / MARCELI ADAMCZYK
„CHCĘ BY LATO TRWAŁO CAŁY ROK” – Sala Konferencyjna
17:15 WALDEMAR J. MARSZAŁEK – Malarstwo
„WARIACJE NA TEMAT…” Galeria Sztuki Zamek
KONCERTY CK ZAMEK (Ul. Mickiewicza 2)
17:30 THE BIMBEARS
18:20 JAMES BUTTON BAND
19:30 ALL COLLECTIVE
21:00 ANIA RUSOWICZ
Po koncercie Ani Rusowicz
TEATR 3,5 „CAN t ESCAPE” – dziedziniec zamkowy
AFTER PARTY – ŚLUSARNIA UL. PIŁSUDSKIEGO 3
ROZGRZEWKA OD GODZ. 21:30 – WSTĘP 10 ZŁ
NULLAH SOUND (Szczecin)
TEN BAG SOUND SYSTEM (Anglia)
MUZEUM REGIONALNE W SZCZECINKU – UL. SZKOLNA 1
11:00 – 14:00 PIKNIK KSIĘŻNEJ JADWIGI w programie m.in.
TEATR WŁADCA LALEK – „CZTERY MILE ZA PIEC”
Organizator Muzeum Regionalne w Szczecinku
ART WIOSKA – „ŚLUSARNIA” ul. Piłsudskiego 3
12:00 KOLEJKOWO – PREZENTACJA MAKIETY – WARSZTATY MODELARSKIE
Z NAGRODAMI – WYDARZENIE CAŁODNIOWE
14:30 TEATR 3,5 – „ZIELONY I NIKT” *
16:00 TEATR CZERWONA WALIZKA - „BAZAR” *
CK ZAMEK – ul: Mickiewicza 2
17:00 BOGDAN MILIŃSKI - Malarstwo
„Po 40 latach” – Sala Konferencyjna
18:00 TEQUILLA TWIST
18:30 XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI
IM. MIECZYSŁAWA CZYCHOWSKIEGO – Galeria Sztuki Zamek
19:20 KWARTET PROFORMA
21:00 COMA
AFTER PARTY – ŚLUSARNIA UL. PIŁSUDSKIEGO 3
ROZGRZEWKA OD GODŹ. 21:30 – WSTĘP 10 ZŁ
DJ ROMERO / MC GLENNSKII / RASSA (3 City)
ŚLUSARNIA UL. PIŁSUDSKIEGO 3
12:00 KOLEJKOWO – PREZENTACJA MAKIETY – WARSZTATY MODELARSKIE
Z NAGRODAMI – WYDARZENIE CAŁODNIOWE
12:30 TEATR RUFI RAFI SHOW – W programie m.in. Animacje
Warsztaty cyrkowo – teatralne z nagrodami *
13:00 KINO WOLNOŚĆ UL. WYSZYŃSKIEGO 65 „WPINANIE KSIĘŻYCA” – REŻ. ANDZREJ CZULDA / MUZ. AGIM DŻELJILJI
SEANS FILMOWY. PO PROJEKCJI SPOTKANIE Z REŻYSEREM I DARIUSZEM MILIŃSKIM
13:00 GRZEGORZ PAWŁOWSKI – POKAZ RZEŹBY NA ŻYWO – CAŁODNIOWO
13:30 TEATR WŁADCA LALEK – „SŁUPSKI CHŁOPCZYK” *
14:45 TEATR MALOWANIA – DAREK MILIŃSKI / AL & ROSA – Duet UK
15:00 TEATR CZERWONA WALIZKA – „ W PIWNICY DUCHA GÓR” *
KONCERTY ŚLUSARNIA
16:30 FOLK IRLANDZKI – DUNCAN & DAN (ANGLIA)
18:00 BOOGIE SHOW
19:00 GUERILLA RADIO - TRIBIUTE RAGE AGAINST THE MACHINE (ANGLIA)
20:30 ART PIKNIK BREXIT BAND
MAGDALENA SZUBA / KSIĘŻNA JADWIGA – PERFORMANSE
22: 00 YUORDIVI – TRIP FOLK (WROCŁAW)
• SPEKTAKLE DOFINANSOWANE Z PROGRAMU SPOŁECZNIK NA LATA 2019 – 2021 – PROGRAM MARSZAŁKOWSKI. WSPÓŁORGANIZATOR GMINA Z POMYSŁEM (BIAŁY BÓR)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz