Zamknij
REKLAMA

,,Wiara, The Music Face Of The City' już w sprzedaży!

13:08, 25.02.2019 | M.S
Skomentuj
REKLAMA

Od dziś można już kupić album płytę pt. ,,Wiara'' - dzieło artystów związanych ze środowiskiem muzycznym miasta Szczecinek. Zawiera ona zróżnicowany materiał muzyczny, a w nim zarówno znane piosenki w formie coverów, jak i utwory autorskie i skomponowane specjalnie dla wykonawcy przez uznanych polskich artystów. Na płycie ,,Wiara'' usłyszycie Krzysztofa ,,Ognia'' Leśniewskiego, Julię Leśniewską, Maję Wysoczańską, Magdalenę Górecką, Magdalenę Kucharską, Aleksandrę Kapustyńską, Natalię Szczęśniak, Kaję Kaźmierczyk oraz zespoły James Button Band, Materię i Taki Projekt.

O płycie - Krzysztof „Ogień” Leśniewski

Z ogromną satysfakcją mam zaszczyt zaprezentować Państwu płytę - dzieło artystów związanych ze środowiskiem muzycznym miasta Szczecinek. Zawiera ona zróżnicowany materiał muzyczny, a w nim zarówno znane piosenki w formie coverów, jak i utwory autorskie, oraz skomponowane specjalnie dla wykonawcy przez uznanych polskich artystów.

Prezentujące się zespoły i soliści, to w większości młodzi artyści, którzy już wyraźnie zaznaczyli swoją obecność na mapie muzycznej naszego kraju, a także poza nim. To wokalistki, które zdobywały laury na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki, finaliści i zwycięzcy znanych muzycznych programów telewizyjnych takich jak Droga do gwiazd, Idol, Szansa na sukces, czy Must be the music. Muzycy którzy koncertują i rozsławiają nasze piękne miasto. Część z nich to moi uczniowie, którzy zgodnie z założeniami i ku mojemu zadowoleniu przerośli „mistrza”. Tym bardziej jestem dumny i zarazem zaszczycony, że mogłem w towarzystwie takich wykonawców zaprezentować swoją piosenkę, która również znalazła się na tej płycie i że w tak wyjątkowym gronie możemy być wizytówką muzyczną naszego jakże artystycznego miasta. Ogromne podziękowania dla władz miasta i powiatu, oraz Samorządowej Agencji

Promocji i Kultury, oraz sponsorów. Ukłony dla Mateusza Krautwursta za piękną piosenkę i dla „Jaśka” Kidawy, który stworzył niepowtarzalną atmosferę do pracy w swoim studio nagrań. Wielkie dzięki dla Jacka Juriewicza, szczecinecczanina - artysty światowego formatu, którego dzieła stanowią szatę graficzną naszej płyty, oraz dla wszystkich wykonawców, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Mam nadzieję, że nasza praca włożona w ten „wielobarwny” muzycznie projekt objawi się Państwu przyjemnością podczas słuchania.

Płyta do nabycia jest w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Bohaterów Warszawy 6 w Szczecinku, w cenie 14,99 zł. Tej pozycji nie może zabraknąć w Waszej kolekcji!

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!

 

 

 

Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz