Trwają właśnie Targi MEBLE POLSKA 2020 w Poznaniu. Są to największe targi meblowe w Europie Środkowo - wschodniej. Na terenie MTP wystawia się około 500 wystawców. Na stoisku Helveita Meble, gdzie aranżacja promuje hasło „sztuka & meble” można podziwiać prace szczecinecczanki Moniki Kolosz. Na te targi przybywają dziesiątki tysięcy przedsiębiorców z branży meblowej z ponad 70 krajów.
Właśnie trwają Targi Meble Polska 2020 (25-28.02.2020) w Poznaniu. To jedne z ważniejszych wydarzeń w branży meblarskiej. Miło nam poinformować, że podczas międzynarodowej imprezy promowane jest również nasze miasto. Stoisko Helvetia zostało zaaranżowane w stylu sztuka & meble. Stoisko to otrzymało statuetkę Acanthus Aureus dla najlepiej zagospodarowanej i zaprezentowanej przestrzeni.
- Podjęłam w ostatnim czasie współpracę z firmą Art Vip Magdalena Salewicz. Znalazłam się w gronie 9 polskich artystów, których prace są wystawiane na Targach Meble & Sztuka. Moje obrazy pokazywane są w aranżacji mebli firmy Helvetia.
- mówi Monika Kolosz.
Piękne aranżacje meblowe dopełniają prace Moniki Kolosz: „W Głębi świadomości” - 70/100 akryl, „Nostalgia” - 60/70 akryl oraz ”W stronę światła” 80/80 olej.
- To pierwsza okazja, aby zobaczyć na żywo wyjątkowe dzieła sztuki, porozmawiać z artystami i o aktualnych trendach w meblarstwie. Stoisko nr 1 w hali 8A - zaprasza na targi Magdalena Salewicz z Art Vip.
Kończą Wapna, zaczynają Świątki. Sprzęt już czeka
A co z drzewami na przeciwko sądu po drugiej stronie ulicy.wszystkie drzewa do wycięcia,gdzie są ekolodzy.jak chcą wyciąć to niech choć zostawia ta aleje z lip,komu one przeszkadzaja,jeszcze trochę a nie będzie żadnego drzewa w centrum,przeciez można to w komponować to co chcą tam wybudować,najlepiej jest posadzić drzewa w donice tak jak przed ratuszem czy na rondzie na ul kolobrzeskiej...szkoda że ci co siedzą w urzędach mają to gdzieś.
Bary
18:53, 2026-03-26
Centrum do odbetonowania. Mieszkańcy chcą zieleni
Ja bym chciał niższe rachunki za czynsz z zgmu niech też zrobią w tym temacie konsultacje
Ja
18:51, 2026-03-26
Centrum do odbetonowania. Mieszkańcy chcą zieleni
Mieszkańcy przede wszystkim chcą zmiany burmistrza
Radek
18:40, 2026-03-26
Kończą Wapna, zaczynają Świątki. Sprzęt już czeka
Wycięcie krzaków i poszycia to wielki błąd ekologiczny! Te regiony zieleni dają schronienie dla drobnych ssaków i innych zwierzątek! Po prostu nie można zostawić samego gołego trawnika i ewentualnie jakieś drzewo. Albo ekolodzy są tylko z nazwy albo są zastraszeni albo nie mają pojęcia co się dzieje
Człowiek
17:48, 2026-03-26
3 1
A gdzie jest ten Szczeciniec z którego jest ta szczecinecczanka?
0 1
gratulacje :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz