Zamknij

Walentynkowy weekend w kinie. Wejściówki czekają!

a.d 07:58, 14.02.2020 Aktualizacja: 07:59, 14.02.2020
Skomentuj

Już w najbliższą niedzielę, 16 lutego na scenie kina  "Wolność" wystąpi zespół Audiofeels - grupa z Poznania, wykonująca muzykę w stylu Vocal Play. To nowatorskie podejście do śpiewania, polegające na imitacji instrumentów za pomocą ludzkiego głosu. Zespół działa od 2007 roku, a na swoim koncie ma m.in. występ w programie “Mam Talent”, gdzie zajął III miejsce, złotą płytę oraz koncerty w całej Polsce.

Zapraszamy do posłuchania zespołu Audiofeels 16 lutego o godz. 18.00.

Dla czytelników iszczecinek.pl mamy do wygrania trzy, podwójne zaproszenia na to wydarzenie! Trafią one do trzech pierwszych osób, które o godzinie 12:00 prześlą do nas maila na [email protected]. Nie zapomnijcie podać nr tel. kontaktowego.

Na ekranie kina w piątkowy i sobotni wieczór głośny, polski przebój filmowy "365 dni" - idealna propozycja na walentynkowy weekend  we dwoje.

W sobotnie popołudnie wszystkie maluchy zapraszamy na nową wersję znanej i lubianej bajki o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach.

Repertuar kina Wolność w Szczecinku TUTAJ

Do zobaczenia w kinie!

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%