NASZ PATRONAT
Miłośnicy jeździectwa z pewnością nie przegapią tej okazji! Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca, w Stajni Biskupice odbędą się po raz drugi Towarzyskie Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody.
Zawodnicy zaprezentują się w siedmiu konkurencjach o zróżnicowanym stopniu trudności:
Organizatorzy przygotowali dla kibiców liczne atrakcje, które umilą czas podczas oglądania zmagań jeźdźców. Nie zabraknie też pysznego jedzenia i napojów.
Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00. Wstęp dla wszystkich widzów jest wolny. Serdecznie zapraszamy całe rodziny do kibicowania zawodnikom!
Organizatorami zawodów są Stajnia Biskupice oraz Stowarzyszenie Jeździeckie Biskupice.
Patronat nad imprezą objął burmistrz Białego Boru, Paweł Mikołajewski. Zawody odbędą się na terenie Stajni Biskupice w miejscowości Biskupice pod Białym Borem.
Już teraz zarezerwujcie czas w kalendarzu i kibicujcie zawodnikom podczas Towarzyskich Zawodów Jeździeckich w Stajni Biskupice! Gwarantujemy sportową atmosferę i moc emocji.
Platformy, mosty, liny...
Na mysiej na dnie zalega spora ilość mazutu smoły i innego syfu,chyba jeszcze pozostałość po ruskich
Ekologia
05:43, 2025-07-06
Nowa droga połączy DW172 z trasą S11.
NO TO FAJNIE I JA SIE CIESZE I WIELE SIE BUDUJE TERAZ W SZCZECINKU I TAKA OBWODNICA NA PEWNO JEST POTRZEBNA. KILKA ODCINKOW W MIESCIE NA PEWNO TRZEBA POLACZYC OBWODNICAMI. NIECH ZYJE WIELKI I PIEKNY SZCZECINEK!!!
SZPAGACIK +++SARCOFA
20:02, 2025-07-05
Nowa droga połączy DW172 z trasą S11.
jakie sójcze sucze lub złodziejowo takie były historyczne nazwy trzymajmy się faktów
q
18:12, 2025-07-05
Miasto przekaże 625 tys. zł na sprzęt dla szpitala
Pieniądze na działanie szpitali powinny pochodzić z NFZ ze składek obywateli.
Gość
17:58, 2025-07-05