Wszyscy miłośnicy piłki nożnej, którzy nie przepuszczą żadnej okazji do oddawania się swojej sportowej pasji, będą mieli kolejną szanse na wykazanie się swoimi umiejętnościami.
Właśnie ruszyły zapisy na Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Burmistrza Barwic. Organizatorem sportowej imprezy jest Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Błonie Barwice.
Turniej odbędzie się 18 lutego. Początek rozgrywek organizatorzy zaplanowali na godz. 9.00. Sportowa rywalizacja rozegrana zostanie w hali sportowej w Barwicach. W turnieju startować mogą drużyny 5-osobowe (4 zawodników, bramkarz oraz zawodnicy na zmianę). Zapisy przyjmowane są pod nr. tel. 889 371 519 lub 503 593 691.
Drużyny, które chcą wystartować w turnieju, powinny się pośpieszyć ze zgłoszeniami, bowiem ilość miejsc jest ograniczona. Wpisowe za drużynę wynosi 80 złotych. Wstęp dla wszystkich kibiców, którzy tego dnia zechcą dopingować swoich faworytów, jest bezpłatny.
Myślał, że nikt go nie znajdzie.
Mariancio Gwda
Bleee
09:43, 2026-01-17
Szczecinek wraca do budowy schronów.
Ktoś wyczuł interas życia. No Kto to taki.
No tak
20:31, 2026-01-16
Social media nie dla dzieci? Sejm szykuje zakaz
Australijskie lewackie dzieciaki,to ameby intelektualne,coś jak żukowska,henning-klęska,czy kotula więc zakazu nie obejdą. Co innego sprytne polskie dzieci ! kolejny martwy przepis,coś jak potwierdzanie wieku przy oglądaniu gazetek z alkoholem w sieci. Siedzą te przygłupy i wymyślają idiotyzmy.
idiotyzm
18:52, 2026-01-16
Miasto szuka sprawców nielegalnej wycinki
Ależ ty musisz być sfrustrowany i monotematyczny 🤔Na dodatek wydaje ci się, że jesteś śmieszny.
Trebor
18:01, 2026-01-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz