Zamknij
REKLAMA

Tancerze AIDY z sukcesami w Słupsku i Warszawie

07.19, 01.12.2022 mg Aktualizacja: 07.19, 01.12.2022
Skomentuj archiwum AIDY
REKLAMA

Miniony weekend dla tancerzy z Klubu Tańca Towarzyskiego AIDA był zdecydowanie pracowity, a zarazem obfitujący z taneczne sukcesy.

W Słupsku odbył się kolejny Puchar Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich Memoriał Elżbiety Zięciak. To wydarzenie było drugim memoriałem Elżbiety Zięciak, znakomitej propagatorki i nauczycielki tańca ze Słupska. W trakcie tanecznego turnieju na parkiecie walczyło blisko sto par z całej Polski.

Nie zabrakło także reprezentacji ze Szczecinka. Nasi tancerze po powrocie do domu mogli pochwalić się sukcesami. Para Olek Kużminski i Klara Żurowska w nowej klasie tanecznej D wytańczyli V miejsce w La i VII w ST. Z kolei para Marek Mordaka i Karolina Kolasińska uplasowali się w 1/2 finalu w swojej kategorii.

Szczecineccy tancerze pokazali również efekty swojej pracy na treningach podczas Festiwalu Tańca Sportowego IMPET CUP, który odbył się w Warszawie. Do stolicy zjechało blisko 500 tancerzy z niemal każdego zakątka kraju. Tu również podopieczni AIDY popisali się doskonałymi umiejętnościami i tanecznym warsztatem. Para Krzysztof Balon i Natalia Kusina zwyciężyli w kl. B w tańcach latynoamerykańskich.

(mg)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

KatrinKatrin

3 3

Myślałam że ten żałosny klubik potupajek się już dawno rozsypał🤣 08:16, 01.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

3 2

Brawo tancerze:) 09:32, 01.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%