Zamknij

Kronospan funduje młodym piłkarzom nowe stroje

mat. pras. 09:58, 10.08.2022 Aktualizacja: 09:59, 10.08.2022
8 mat. pras. mat. pras.

Firma Kronospan, która w tym roku ponownie objęła sponsoringiem najmłodsze grupy Akademii Piłkarskiej ufundowała stroje dla drużyny U-8 (rocznik 2015) prowadzonej przez trenera Michała Boderka.

Choć w sierpniu frekwencja na treningach ze względu wakacyjnych wyjazdów nie jest stuprocentowa, to zawodnicy już teraz mają doskonałe warunki do treningów zarówno pod względem dostępu do boisk, jak i sprzętu sportowego. Firma Kronospan od lat finansuje zakupy kompletów meczowych dla najmłodszych roczników, choć to tylko jeden z elementów wsparcia. Oprócz koszulek i spodenek firma partycypuje w kosztach pozyskania m.in. piłek, pachołków, drabinek koordynacyjnych, a także dofinansowuje wyjazdy na rozgrywki Pierwszej Piłki ZZPN.

35 kompletów meczowych (koszulka, spodenki, getry) dla rocznika 2015 to pierwszy, wakacyjny akcent współpracy na linii Kronospan – AP Szczecinek. Kolejne po rozpoczęciu roku szkolnego, gdy treningi i rozgrywki ruszą pełną parą!

(mat. pras.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (8)

PilkarzPilkarz

4 4

Pan Michał to najlepszy trener w całym Szczecinku!!!! dziękujemy :)

11:42, 10.08.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Rodzic Rodzic

3 0

Zgadzam się , mój synek jest bardzo zadowolony z treningów , no i oczywiście z Pana Michała świetny trener , treningi zawsze na najwyższym poziomie .No i kontakt z rodzicami taki jak być powinny .Jako mama małego piłkarza w 100% rekomenduje tego trenera !!! :)

07:52, 11.08.2022

rak i smród rak i smród

8 1

ile są warte nowe stroje a ile kosztuje przeszczep płuc?

17:09, 10.08.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

FundatorFundator

7 1

Kronospan funduje astmę i raka kolejnym pokoleniom!

08:04, 11.08.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

NobelNobel

1 1

Byle by papa się zgadzała ....

10:47, 11.08.2022

Gość Gość

3 2

A byli jakiś czas tu co walczyli z Krono gdzie ich wcięło, dostali pracę , stanowiska czy co się stało z nimi , z drugiej strony bardzo dużo osób tam pracuje i gdyby ich nie było ciężko by było kij ma dwa końce

01:34, 12.08.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkankamieszkanka

1 0

szkoda, że nie każdy rocznik ma takie same szanse.. na stroje, wyjazdy, obozy.

07:14, 17.08.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GOŚĆ GOŚĆ

2 0

MŁODYM PIŁKARZOM I WSZYSTKIM POZOSTAŁYM NALEŻY SIĘ JAK PSU BUDA CZYSTE POWIETRZE A NIE DYRDYMAŁY WYGŁASZANE PRZEZ LUDZI ,KTÓRZY CAŁY CZAS OBIECUJĄ ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.GDZIE SIĘ PODZIALI CI CO CZULI ZANIECZYSZCZONE POWIETRZE? CZYŻBY JUŻ WSZYSTKO POZAŁATWIALI? ALE DLA KOGO?

21:07, 27.08.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%