Zamknij
REKLAMA

Ogromny sukces młodych piłkarzy. OMS SP 5 czwartą drużyną w kraju.

08:20, 16.06.2022 | .
Skomentuj fot. Daniel Rak / facebook
REKLAMA

14 czerwca na PGE Narodowym poznaliśmy najlepsze w Polsce piłkarskie drużyny chłopców i dziewcząt w grupach wiekowych do 10 i 12 lat. Wielki Finał XXII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” odbył się w atmosferze prawdziwego piłkarskiego święta, a młodych piłkarzy i piłkarki zagrzewał do gry gorący doping kibiców. Wśród nich nie zabrakło także wyjątkowych osobistości na czele z Prezydentem RP Andrzejem Dudą oraz prezesem PZPN Cezarym Kuleszą.

Województwo zachodniopomorskie reprezentowały drużyny: Olimpia Szczecin UKS (14. miejsce, kat. U10 dziewczynek), Olimpia Szczecin UKS (15. miejsce, kat. U12 dziewczynek), SP 1 Świnoujście (11. miejsce, kat. U10 chłopców) oraz OMS SP 5 w Szczecinku (4. miejsce, kat. U12 chłopców).

Bardzo duży sukces odnieśli młodzi piłkarze z Oddziału Mistrzostwa Sportowego w Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinku.

-Wielkie gratulacje dla Oddziału Mistrzostwa Sportowego w Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinku za zajęcie 4 miejsca w Polsce podczas finałów turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku. Młodym Piłkarzom dziękuję za walkę, zaangażowanie i wielkie sportowe emocje. Brawa dla Waszych Trenerów, Rodziców i Dyrekcji Szkoły. Szczecinek jest z Was dumny. Gratulujemy i... czekamy na kolejne sukcesy i zwycięstwa.

-napisał w mediach społecznościowych burmistrz Daniel Rak.

O sukcesach szczecineckich piłkarzy rozmawiamy z dyrektorem szkoły Rafałem Stasikiem.

Tytuł mistrzów oraz nagrodę główną, czyli spotkanie z piłkarzami reprezentacji i bilety na wrześniowy mecz Ligi Narodów Polska-Holandia, wywalczyli chłopcy z SP 18 Mamy Talenty Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie, kategoria U10) i SP 5 Gdańsk (woj. pomorskie, U12), a także dziewczynki z UKKS Katowice (woj. śląskie, U10) oraz Beniaminka Krosno (woj. podkarpackie, U12).

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

1:61:6

6 1

Brawo za konsekwencję i pracę. Gratulacje! Dlaczego jednak tyle słów o "władzy" w tam lekkim wątku ?
To przecież tylko piłka młodzieżowa. Władza jest, aż tak potrzebna do promowania piłki młodzieżowej? Sukcesów raczej w tej dziedzinie nie mamy wielkich. Belgia pokazała miejsce w szeregu. Inne dziedziny życia też są ważne. Inwestycje w piłkarstwo są...fajne. I tyle. Jak przestaną być już fajne jakie będą? 13:50, 16.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

przegrywyprzegrywy

3 7

4 miejsce to nie pierwsze....albo jesteś mistrzem albo nikim 15:56, 16.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

P.i.e.c.o.lP.i.e.c.o.l

0 2

Jak taki mądry jesteś to sam se zagraj 12:09, 17.06.2022


REKLAMA
0%