Zamknij
REKLAMA

Wędkarze z całej Polski na szczecineckich wodach. Trwa Trophy Szczecinek 2021

12:43, 15.10.2021 | r.
Skomentuj fot. SzLOT / wędkarze
REKLAMA

Od czwartku wody jezior Trzesiecka i Wierzchowa opanowane są przez wędkarzy biorących udział w kolejnej odsłonie prestiżowej imprezy wędkarskiej Trophy Szczecinek. Na zawody przyjechało 64 drużyn z różnych zakątków naszego kraju.

Wędkarzy biorących udział w zawodach można było spotkać na treningach i rozpoznaniu łowisk już kilka dni temu. Profesionalne, w pełni wyposażone łodzie widoczne były na jeziorach Wierzchowo i Trzesiecko. To właśnie na tych akwenach rozgrywane są zawody. Oficjalne rozpoczęcie miało miejsce w czwartkowy wieczór. Od piątkowego ranka wędkarze rywalizują już na wodzie.

Po pierwszych godzinach połowów są już pierwsze duże okazy szczupaków i okoni. Na liście widnieją takie okazy jak 38,9-centymetrowy okoń trafiony przez Maniak Team, czy 68,4-centymetrowy szczupak złowiony przez JP Stróżak Spinning Team. Ale to dopiero początek zmagań i jest jeszcze duża szansa na kolejne rekordowe okazy.

Rywalizacja toczy się o wartościowe nagrody. Chwilami jest nerwowo, ale jak zawsze na Trophy Szczecinek jest niesamowity i przyjacielski klimat. Zakończenie zmagań oraz wręczenie nagród zaplanowano na sobotni wieczór.

Wyniki aktualizowane na żywo dostępne są TUTAJ.

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GOŚĆGOŚĆ

4 0

PO ZAWODACH ZOBACZYMY PO WYNIKACHJAK ZARYBIANE JEST TRZESIECKO PRZEZ PZW ORAZ JAK ZARYBIANE JEST WIERZCHOWO PRZEZ GMINĘ.BĘDZIE CHWILA PRAWDY. 18:50, 17.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%