Zamknij
REKLAMA

Wyciąg do nart wodnych startuje z początkiem maja

10:49, 27.04.2021 | r.
Skomentuj fot. iszczecinek.pl / archiwum
REKLAMA

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników nart wodnych. Szczecinecki wyciąg przygotowuje się do kolejnego sezonu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, obiekt zostanie otwarty już od majówki.

Obecnie trwają ostatnie przygotowania do uruchomienia wyciągu. Przeprowadzane są niezbędne remonty i przeglądy okresowe. Dotyczy to zarówno części znajdującej się nad wodą jak i pod wodą. Część podwodną sprawdzili już płetwonurkowie z Mureny.

Zanim obiekt zostanie udostępniony wodniakom, przejdzie kontrole odpowiednich instytucji.

Po sezonie poważny remont

Szymon Bibik, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji zdradził nam w rozmowie, że planowany jest dość skomplikowany remont. Chodzi o wymianę stalowych lin, które utrzymują maszty wyciągu. Ten remont planowany jest jednak dopiero po zakończeniu sezonu.

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Rdza POmysłuRdza POmysłu

2 6

Komu dziś potrzebny jest ten wyciąg? Jeziorko zatyfuszone, uczestników garstka, a w dodatku w miastach wokół Szczecinka jest tych wyciągów ekologicznych tyle, że snobom polecam czyste akweny! 14:47, 27.04.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

CrackCrack

3 1

Gdzie znajduję się taki ekologiczny wyciąg? 19:32, 27.04.2021


gość_mngość_mn

2 0

Najlepiej siedzieć w domu i marudzić i narzekać. Wyciąg potrzebny jest młodzieży, której jest dużo na treningach i w swoim wolnym czasie na wyciągu. Ale żeby to widzieć, to trzeba tam bywać. Mamy piękne jezioro, na którym żeglarstwo to już prawie historia, a teraz jeszcze komuś wyciąg przeszkadza. A na wyciągu nie pływają snoby, a skoro nim jesteś, to fora ze dwora do tych ekologicznych, a od naszego wyciągu wara. 11:26, 04.05.2021


0%