Zamknij
REKLAMA

Antoni Biedziuk na podium w Gdańsku

11:03, 26.10.2020 | komunikat sportowy
Skomentuj fot. archiwum zawodnika
REKLAMA

Kolejny dobry występ zanotował szczecinecki tenisista stołowy Antoni Biedziuk IKS "Jezioro" Tarnobrzeg. W minioną sobotę i niedzielę w gronie ponad 100 zawodników uczestniczył on w II Grand Prix Polski w tenisie stołowym niepełnosprawnych, które odbyło się w Centralnym Ośrodku Szkolenia PZTS w Gdańsku.

W pierwszym etapie turnieju - fazie grupowej przeciwnikami naszego zawodnika byli: Włodzimierz Brylak "Start" Warszawa, Robert Cwenar GOKiS Kąty Wrocławskie oraz Roman Ćwik "Start" Katowice. Po pomyślnym przebrnięciu eliminacji w pojedynku o medal Biedziuk spotkał się z młodym reprezentantem Polski Marcinem Zielińskim "Bogoria" Grodzisk Mazowiecki. Po bardzo zaciętym pojedynku górę wzięło doświadczenie i to nasz gracz zameldował się w strefie medalowej. W grze o finał Biedziuk uległ poźniejszemu zwycięzcy turnieju, aktualnemu v-ce mistrzowi Polski Dariuszowi Ściganemu "Start" Katowice w stosunku 1:3. Drugie miejsce na podium zajął aktualny mistrz Polski Paweł Konstantyn IKS AWF Warszawa, natomiast 3 m-ce ex aequo Włodzimierz Brylak "Start" Warszawa. W sumie piątka zawodników z Tarnobrzega zdobyła 3 medale: 1 złoty i 2 brązowe.

(komunikat sportowy )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MieszkaniecMieszkaniec

4 0

BRAWO! 11:31, 26.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StalinStalin

2 0

Pełny szacunek 👍 15:25, 26.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szpagacik SarcofagoSzpagacik Sarcofago

2 0

Niech Pan gra w tenisa stołowego i wygrywa i wielkie gorące gratulacje dla Pana, bo Pan już bardzo długo reprezentuje nasze miasto i Pan się bardziej nie poddaje niż nie jeden Urzędnik i oby tak dalej. Proszę pamiętać o sportowym mieście i przywozić medale i pokazywać nagrody !!! 08:55, 30.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA