Zamknij
REKLAMA

Mastersi pływali w Złotowie

07:23, 28.02.2020 | Andrzej Wojnicz
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 22 lutego ośmioosobowa drużyna Mastersów ze Szczecinka uczestniczyła w 10. Mistrzostwach Złotowa w Pływaniu.  Nasi zawodnicy zmierzyli sie z zawodnikami reprezentującymi mocne ośrodki pływackie z takich miejscowości jak: Bydgoszcz, Toruń, Piła, Koszalin i oczywiście Złotów. Mastersi ze Szczecinka zdobyli łącznie 18 medali na 20 startów w tym 6 złotych, 8 srebrnych i 4 brązowe.

W swoich kategoriach wiekowych zajęliśmy następujące miejsca:

Ala Rabiej - 50m klasycznym - I, 50m grzbietowym – I i 50m dowolnym – I

Barbara Jaczewska - 50m klasycznym - I, 50m grzbietowym – I i 50m dowolnym – I

Irena Filipowska - 50m klasycznym - II, 50m grzbietowym – II i 50m dowolnym – II

Elżbieta Rogozińska - 50m grzbietowym – II i 50m dowolnym – II

Piotrowicz Anna - 50m klasycznym - II, 50m grzbietowym – II i 50m dowolnym – III

Ewa Łukasik - 50m klasycznym – III

Wiesław Bielicki – 150m zmiennym – II

Ryszard Przelicki - 50m klasycznym – III i 50m dowolnym – III

Cieszą zdobyte medale i pobite rekordy życiowe. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Ewa Łukasik , dla której był to debiut w tego typu zawodach. Kolejne zawody odbędą się w maju w Toruniu. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej zabawy w sport i rekreację. Szczegóły na stronie www.masters.szczecinek.pl

(Andrzej Wojnicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

AdamAdam

3 0

Pytam gdzie jest BASKAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!! 12:47, 28.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SąsiadSąsiad

3 0

BASKAAA jest NAJLEPSZAAA !!!!!!!!!! 12:49, 28.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Claudia KleinClaudia Klein

0 1

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!.. 04:30, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA