Zamknij
REKLAMA

8 Turniej Siatkówki w Silnowie

10:32, 30.07.2019 | br
REKLAMA
Skomentuj

W ostatni weekend lipca w Silnowie odbył się coroczny turniej siatkarski. O godzinie 11 do rywalizacji stanęło osiem drużyn amatorskich. Organizatorem było Stowarzyszenie Silnowo 2020 oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie. Mimo upału, mecze były pasjonujące i wyjątkowo zacięte. Zawodnicy zaprezentowali doskonałą technikę oraz wolę walki. Turniej zakończył się o godzinie 17. wręczeniem pucharów.

- Na turniej zapraszamy wszystkich miłośników tego sportu. Nie ma podziału wiekowego, drużyny mogą być mieszane. Formuła turnieju przewiduje, że każda drużyna gra z każdą. To nasz pomysł i nasze wykonanie. Współpracujemy również przy tym przedsięwzięciu z CKiR z Bornego Sulinowa. Podczas tegorocznej edycji to właśnie panowie z CKiR sędziują wszystkie mecze. Turniej rozgrywamy jest już po raz 8. Najważniejsze w tym turnieju to dobra zabawa i propagowanie zdrowego stylu życia. Spotykają się na tym turnieju całe rodziny. Chodzi też o integrację i wspólnie spędzony czas, mamy przygotowane zabawy dla dzieci z nagrodami. Cieszymy się, że z roku na rok turniej się rozrasta. Mamy też drużyny, które biorą udział od początku. Np. z Rakowa czy z Bornego Sulinowa.

– mówi Anna Malarska – Kozakiewcz

W tym roku do rywalizacji stanęły następujące drużyny: Set Point – Szczecinek, Przyszli popatrzeć – Szczecinek, Silnowo S2020 – Silnowo, Mlekołaki – Szczecinek, My – drużyna mieszana, Huragan – Juchowo, ZIP – Rakowo, Rakowo – Rakowo.

Puchary i miejsca na podium wywalczyły

1 miejsce – ZIP Rakowo

2 miejsce – Set Point

3 miejsce - My

Ta cykliczna impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Świadczy o tym coraz większa ilość drużyn, która bierze udział w turnieju.

(br)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

CzytelnikCzytelnik

1 1

Myślę, że pamiątkowe zdjęcie z alkoholem godzi w idę lokalnej inicjatywy i promowania czego .... zdrowego tryby życia? Publikujący mógł zadbać o lepszą promocję turnieju a nie znanej marki alkoholu 15:09, 30.07.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

MiodekMiodek

2 0

Panie Czytelnik kup se Pan słownik.
21:23, 30.07.2019


UserUser

1 0

Panu już podziękujemy... 23:40, 01.08.2019


JaJa

0 0

A czym lub kim jest "ida lokalnej inicjatywy" panie majster? 21:40, 30.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone