Zamknij
REKLAMA

8 Turniej Siatkówki w Silnowie

10:32, 30.07.2019 | br
Skomentuj
REKLAMA

W ostatni weekend lipca w Silnowie odbył się coroczny turniej siatkarski. O godzinie 11 do rywalizacji stanęło osiem drużyn amatorskich. Organizatorem było Stowarzyszenie Silnowo 2020 oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie. Mimo upału, mecze były pasjonujące i wyjątkowo zacięte. Zawodnicy zaprezentowali doskonałą technikę oraz wolę walki. Turniej zakończył się o godzinie 17. wręczeniem pucharów.

- Na turniej zapraszamy wszystkich miłośników tego sportu. Nie ma podziału wiekowego, drużyny mogą być mieszane. Formuła turnieju przewiduje, że każda drużyna gra z każdą. To nasz pomysł i nasze wykonanie. Współpracujemy również przy tym przedsięwzięciu z CKiR z Bornego Sulinowa. Podczas tegorocznej edycji to właśnie panowie z CKiR sędziują wszystkie mecze. Turniej rozgrywamy jest już po raz 8. Najważniejsze w tym turnieju to dobra zabawa i propagowanie zdrowego stylu życia. Spotykają się na tym turnieju całe rodziny. Chodzi też o integrację i wspólnie spędzony czas, mamy przygotowane zabawy dla dzieci z nagrodami. Cieszymy się, że z roku na rok turniej się rozrasta. Mamy też drużyny, które biorą udział od początku. Np. z Rakowa czy z Bornego Sulinowa.

– mówi Anna Malarska – Kozakiewcz

W tym roku do rywalizacji stanęły następujące drużyny: Set Point – Szczecinek, Przyszli popatrzeć – Szczecinek, Silnowo S2020 – Silnowo, Mlekołaki – Szczecinek, My – drużyna mieszana, Huragan – Juchowo, ZIP – Rakowo, Rakowo – Rakowo.

Puchary i miejsca na podium wywalczyły

1 miejsce – ZIP Rakowo

2 miejsce – Set Point

3 miejsce - My

Ta cykliczna impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Świadczy o tym coraz większa ilość drużyn, która bierze udział w turnieju.

(br)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (4)

CzytelnikCzytelnik

1 1

Myślę, że pamiątkowe zdjęcie z alkoholem godzi w idę lokalnej inicjatywy i promowania czego .... zdrowego tryby życia? Publikujący mógł zadbać o lepszą promocję turnieju a nie znanej marki alkoholu 15:09, 30.07.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

MiodekMiodek

2 0

Panie Czytelnik kup se Pan słownik.
21:23, 30.07.2019


UserUser

1 0

Panu już podziękujemy... 23:40, 01.08.2019


JaJa

0 0

A czym lub kim jest "ida lokalnej inicjatywy" panie majster? 21:40, 30.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA