Zamknij
REKLAMA

Biedronka w remoncie. Wiemy, jak zmieni się sklep przy ul. Polnej

10:59, 29.06.2022 | .
Skomentuj fot. iszczecinek.pl
REKLAMA

Biedronka przy ulicy Polnej w Szczecinku od 18 czerwca przechodzi generalny remont. Sklep po remoncie, ma oferować nowe produkty i udogodnienia dla klientów.

Wiemy, co się zmieni

-Celem prac remontowych jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówki do standardu 3.0, obowiązującego w sieci Biedronka – mówi nam Jakub Kluczyński, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

- Oznacza to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa. Nowoczesny i przestronny wygląd placówka zyska dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek stosowanych przez sieć Biedronka. Na miejscu można będzie kupić świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców.

W sklepie znajdzie się także lada tradycyjna ze świeżymi, regionalnymi produktami: mięsami, wędlinami i serami na wagę.  Dla wygody klientów wprowadzony zostanie podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze.

Nie zabraknie nowości

Nowością będzie także odrębna wyspa z produktami ekologicznych BIO oraz Vege.

W sklepie będzie można skorzystać z trzech kas tradycyjnych i sześciu samoobsługowych.

Zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z wygodnego parkingu, który pomieści 68 pojazdów – przewidziano w tym sześć miejsc dla osób z niepełnosprawnością.

Eko rozwiązania

W środku i na zewnątrz zastosowane będzie oświetlenie LED. Sklep wyposażono w ekologiczne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2.

Sala sprzedaży zostanie powiększona i będzie wynosić 850 m2. Placówka posiadać będzie specjalny system komunikacji dźwiękowej, informujący o aktualnych promocjach, wolnych kasach czy wypieku świeżego pieczywa.

Ponowne otwarcie sklepu planowane jest w drugiej połowie sierpnia. Z okazji otwarcia na klientów czekać będą atrakcyjne promocje.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

GOŚĆ 1GOŚĆ 1

5 3

Wiecie może kiedy zmieni się i jak będzie wyglądać biedra na ul. Przemysłowej? 11:28, 29.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

On..On..

4 2

Rzeczywiście najgorszy syf ze wszystkich Biedronek 18:21, 29.06.2022


Serio Serio

9 3

Serio na główną trafia artykuł jak ma wyglądać biedronka? No przecież to jest jakaś kpina z ludzi i powagi portalu. Jestem zażenowany. Pozdrawiam 13:18, 29.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CzyzCzyz

12 1

Jak juz teraz wiem jak bedzie wygladac “biedronka” po remoncie, to sie uspokoilam. Dreczyl mnie ten problem ostatnie pol roku 16:01, 29.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marysia Marysia

2 1

Och *%#)!& sobie.😁 17:53, 29.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%