Sieć sklepów spożywczych Dino kontynuuje rozwój geograficzny, otwierając kolejne nowe markety na terenie całego kraju. Również w Szczecinku sieć jest już dobrze znana i bardzo szybko się rozwija. Wkrótce uruchomiony zostanie kolejny (piąty) sklep popularnej sieci.
Trwają ostatnie prace wykończeniowe przed otwarciem sklepu przy ulicy Pilskiej w Szczecinku. Sklep, podobnie jak teren wokół niego, jest już przygotowany do przyjęcia klientów. Trwa wyposażanie sklepu, który w najbliższych dniach zostanie oficjalnie otwarty.
Do tej pory w naszym mieście funkcjonują cztery sklepy sieci "Dino": przy ul. Polnej, 1 Maja, ul. Narutowicza i ul. Miłej (na rogu ul. Szczecińskiej i Gdańskiej).
„Dino Polska” S.A. otworzyła od stycznia do końca marca 2022 r. 66 nowych sklepów wobec 59 rok wcześniej. Na koniec marca 2022 r. sieć liczyła 1880 sklepów wobec 1532 rok wcześniej. Powierzchnia sali sprzedaży sklepów Dino wyniosła 736,7 tys. mkw. wobec 597,1 tys. mkw. rok temu.
V 12:40, 27.04.2022
To jest tylna ściana. A poza tym sklep nie stoi przy Polskiej, tylko przy Harcerskiej i od tamtej strony jest parking i front budynku.
Pozostałe komentarze
Zadowolony12:20, 27.04.2022
Wszystko ok tylko
Śliczne te "klimatyzatory" na przedniej ścianie tak nowocześnie amerykańsko. ?
A12:47, 27.04.2022
Przy PILSKIEJ nie ma DINO.
Ha ha ha13:11, 27.04.2022
Nie ważne gdzie stoi ważne jak kusi ....
asd13:33, 27.04.2022
coraz więcej sklepów tylko - coraz mniej kupujących
asd09:58, 28.04.2022
a minusy skąd? co roku mamy 200 mieszkańców mniej i tak od dekady. Młodzi wyjażdżają i nie wracają
tom13:34, 27.04.2022
koś wie co będzie w spichlerzu ?
asd15:36, 27.04.2022
Pewnie kolejna zbędna rzecz w kolejce do plajty.
Jedyne czego nam brakuje to specjalistyczna opieka lekarska i uczelnie wyższe + może specjalistyczne sklepy. Resztę mamy i kolejny sklep niczego nie zmienia. Baza klientów się nie zwiększa.
MK16:42, 11.07.2024
Jeszcze jeden Polski market który nie szanuje pracowników że zaczynają się zwalniać
kik08:30, 12.07.2024
Każdy kolejny market to niniejszy rynek dla lokalnych producentów !
Spróbujcie np w Kauflandzie kupić polski makaron !
kik 08:31, 12.07.2024
przepraszam chodzi o MNIEJSZY RYNEK
Gość 12:23, 12.07.2024
Czekam na taki super sklep bliżej Radacza może ktoś o tym pomyśli.,mieszkańcy byliby też zadowoleni.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz