1,9 mln złotych – za taką kwotę wystawiono na sprzedaż budynek dawnej apteki szpitalnej. Teraz obiekt dzierżawi Szpital w Szczecinku.
„Dom wolnostojący na działalność leczniczą” - pod takim hasłem znajdziemy w sieci ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości. Na dwupiętrowy budynek z 1930 roku składa się ponad 10 pomieszczeń. Do tej pory wykorzystywany był przez Zakład Opieki Psychiatrycznej Salus.
W sierpniu ubiegłego roku kontrakt na usługi psychiatryczne przejął Szpital w Szczecinku. Wydzierżawił też obiekt, z którego ma korzystać do czasu otwarcia Centrum Zdrowia Psychicznego po drugiej stronie ulicy. Te ma ruszyć jeszcze w tym roku.
AQQ.13:32, 28.03.2021
Może jakiś lekarz kupi na swoje biznesy. Za dwie bańki wolałbym nowy dom w normalnej okolicy. Można tam zrobić nową instytucję i nazwać np - "Dom Wizjonerów"
Artur13:40, 28.03.2021
Układ,układzik,układziki.Jeszcze nie sprzedany a już wiemy kto będzie właścicielem.Żygać się chce
MOHER14:08, 28.03.2021
Jeny szkoda że nie mam tyle kasy bym kupił i tylko leczył chorych nie na covid i bez kagańca
a na drzwiach kartka i napis nowe rozporządzenie leczymy ludzi tylko bez kagańców w kagańcach na stadion warszawski tam do polin
Artur15:16, 28.03.2021
Dla pana Obajtka za 80 tyś.
Ob07:16, 29.03.2021
Dla Włapko za włapkę i za pomnik dla faszystów!
Elka09:49, 29.03.2021
Staszek Gawlowski może?
gregor16:46, 28.03.2021
obajtek kupi
Jola09:49, 29.03.2021
Sławek Nowak może?
Gaspar10:17, 29.03.2021
Sławek Nowak ledwo zegarek sobie kupił i była afera. Obajtek pałace za miliony i urząd skarbowy się nie interesuje...
Artur19:56, 28.03.2021
Chyba że pani poseł ziemi szczecineckiej załatwi panu obajtkowi darowiznę za zasługi dla państwa.
o21:50, 28.03.2021
kowidowy tam stworzyć i po problemie
EK21:55, 28.03.2021
Dobry pomysł
Obserwator209:03, 29.03.2021
Tytuł artykułu jakby napisany przez gimbusa
Gość10:19, 29.03.2021
Budynek jest stary, układ pomieszczeń nie nadaje się na nowy obiekt służby zdrowia. Taniej budować od początku niż stary budynek remontować, a działki za dwa miliony można całkiem niezłe kupić.
Juras Ogóras10:44, 29.03.2021
Stary, ale jary. Ładny zabyteczek, może by tam sapik przenieść?
o! bajtek mały qlwa 13:44, 29.03.2021
Może własnie kupi ktoś z Pisu ?
platformers14:01, 29.03.2021
Świetna miejscówa na biuro poselskie. Skromnie i z gustem.?✌?
Moher14:45, 30.03.2021
Noszę maseczkę i jestem z tego zadowolony
Susan Benson19:32, 06.04.2021
Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.
Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: ([email protected]) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.
Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.
Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczna stopa procentowa - Przystępna stopa procentowa w wysokości 3%.
* Wysokie wskaźniki akceptacji
* Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
* Brak ukrytych opłat
Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie
Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę na ten adres e-mail [email protected] lub w WhatsApp pod numerem +447903159998
Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym przekonaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron..
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Najdłuższa flaga Polski ma powstać w Bornem
Czerwone miasteczko postkomuny i platformy będzie śpiewało hymn i szyło polskom flagę. Cóż kolejna grupka chcących zabłysnąć przed wyborami samorządowymi.
Polak
09:36, 2025-07-12
To był koncert pełen serca i wdzięczności.
Jak patrzę na te komentarze, pod jednym, drugim artykułem, to szkoda mi słów na część mieszkańców co tu komentują. Wszystko tylko im nie pasuje, albo za głos o albo nie to miejsce albo *%#)!& ktoś dostał. Ludzie opamiętajcie się. Jak to miasto ma tętnic życiem skoro wg komentarzy to sami starzy tetrycy tu żyją. Do organizatorów, chciałbym Wam również podziękować, bo inicjatywa godna pochwały, upamiętniając człowieka, który dla Szczecinka robił sporo, choć nie koniecznie chciał być gwiazdą.
Szczecinek
20:01, 2025-07-11
To był koncert pełen serca i wdzięczności.
Człowieku nie da się czytać twoich wypocin, agitacja pre-wyborcza na radnego trwa w najlepsze, wszyscy zasłużeni to głównie on i jego rodzina, la bidon skończ bo to jest nie smaczne, całe szczęście ostatnio zebrałeś kilka głosów kandydując na radnego co pokazało czego nie powinieneś robić, niestety dalej w to brniesz. Adam i Maciej mieli fajną inicjatywę, i to oni byli pomysłodawcami a z tego opisu wynika że był jeszcze on najważniejszy co ciągał za sznurki la ważniak, co jak grał na gitarze to fałszował tak że uszy więdły.
La Skończ Już
18:44, 2025-07-11
Tytoniowy biznes rozbity. Akcja Straży Granicznej
Brawo SG zero litości dla bydła
50cent
18:39, 2025-07-11
1 6
Jakieś insynuacje?? Metropolia bogata.
2 3
Czyli kto? Obiekt wystawiony na sprzedaż, możesz sobie kupić. Może PiS ci sfinansuje remont, jak Obajtkowi.