Zamiast tradycyjnych wagarów uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku wybrali kreatywną i radosną alternatywę. Dzięki inicjatywie samorządu uczniowskiego piątek, 21 marca, upłynął pod znakiem dobrej zabawy, integracji i przyjaznej rywalizacji.
Zamiast standardowych lekcji szkoła zamieniła się w tętniące życiem centrum wiosennych atrakcji. Każda klasa miała za zadanie udekorować swoją salę lekcyjną oraz drzwi wejściowe, a młodzież rywalizowała o miano najpiękniej przyozdobionej przestrzeni.
Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu były wybory „Pani i Pana Wiosny”. Uczniowie wykazali się dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Tytuł „Pani Wiosny” zdobyła przedstawicielka klasy 3C, która w chwili ogłoszenia wyników dumnie prezentowała się… na barana u koleżanki. Natomiast „Panem Wiosny” został uczeń klasy 1A, którego oryginalny strój – pełna siatka maskująca – wywołał salwy śmiechu wśród uczniów i nauczycieli.
W ramach wiosennych działań uczniowie zaangażowali się także w projekt ekologiczny – przygotowali rozsadę bratków. Każda klasa otrzymała swoje rośliny, które będą pielęgnować aż do czerwca. To nie tylko doskonała lekcja odpowiedzialności i troski o przyrodę, ale także element przygotowań do wyjątkowego wydarzenia w historii szkoły. W czerwcu bowiem odbędą się uroczystości związane z 80-leciem istnienia placówki oraz XIII Zjazdem Absolwentów.
[FOTORELACJA]8813[/FOTORELACJA]
Pierwszy dzień wiosny w I LO w Szczecinku pokazał, że szkoła może być miejscem nie tylko nauki, lecz także radości, kreatywności i budowania wspólnoty. Zamiast tradycyjnych wagarów uczniowie wybrali integrację i świetną zabawę – a ten wyjątkowy dzień na pewno pozostanie w ich pamięci na długo.
Pijany kierowca poturbował policjantów i uciekł.
Tak komendant broni policjantów powinieneś zaskarżyć tą decyzję 🤬🤬🤬
A gdzie jest komenda
08:28, 2025-10-08
Pijany kierowca poturbował policjantów i uciekł.
Skandal! Prokurator powinien zająć się uprawą działki jeśli wypuszcza potencjalnego zabójcę drogowego. A gdyby tak zabił jego dzieci po pijanemu samochodem.
Waldek
08:28, 2025-10-08
Pijany kierowca poturbował policjantów i uciekł.
Układ zamkniety...prokuratura szczecinecka od lat rządzi się własnym prawem...to jest straszne ...
to ten
06:08, 2025-10-08
Pijany kierowca poturbował policjantów i uciekł.
Rodzice jego mają znajomości za słabo poturbował policjantów .Jeszcze komendant policji będzie przepraszał młodego za zaistniałą sytuację.
Wz
21:57, 2025-10-07
2 0
Tupali belgijke?nie pakujcie czerwoni młodzieży do głów te lewackie chuystwa
2 0
E meny z LO nie wstyd wam pizzdy że dziewczyna dzwiga koleżankę a wy stoicie obok przebrani za kobiety?
2 0
A ilu szczochów nawalonych, napiszcie !