Niecodzienny widok na szczecineckich ulicach. W sobotę jeden z kierowców zauważył łosia spacerującego ulicą Pilską. To juz kolejna wizyta łosia w naszym mieście i regionie.
Łoś spacerujący ulicą Pilską raczej nie mieszka w naszych lasach na stałe. Prawdopodobnie był tu gościnnie i już opuścił nasz teren.
Wizytę łosi w Szczecinku i okolicach zaobserwowano już wielokrotnie. Kilka razy udało się uchwycić niecodziennych gości na zdjęciach i wideo.
Łoś w pobliżu Gałowa - rok 2022
::news{"type":"see-also","item":"17575"}
::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=uROf4YXum8E"}
g-a14:57, 18.04.2022
Chyba pierwszy przypadek przybycia do Smierdzinka. Każdy raczej stąd ucieka
Pozostałe komentarze
Falcon13:55, 18.04.2022
Jak byłem w sierpniu w Szwecji w restauracji jadłem wątróbkę smażoną z cebulką normalnie pycha.
Smerfetka15:11, 18.04.2022
A ja na rybie byłam w Darłówku latem bez cebulki ale nie dobre bylo
łosie szek16:42, 18.04.2022
w szczecinku same łosie h ha
Daniels18:39, 18.04.2022
... i raki ?
Pola10:13, 19.04.2022
Jeden....jak się to biedactwo uchowało skoro 200 niemyśiwych je ganiało.
Sceptyk11:12, 19.04.2022
Może to jest ten przebieraniec , co latał po obwodnicy z siekierką ? Tym razem przebrał się za łosia ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Seniorzy dostaną bezpłatną rehabilitację.
do prywatyzacji służby zdrowia w gminie? kto na to pozwala? gdzie są nasi wybitni radni? jakie to działania podjeli? prawdą jest że o fakcie odejścia na emeryturę lekarza Jurczyka z dwóch osrodkow zdrowia (Łubowo i Silnowo)bylo wiadomo do początku tego roku a dziś zaskoczenie i niespodzianka i dziś dopiero poszukiwania lekarza.
pierszy krok
09:04, 2026-06-22
Pierwsza wakacyjna impreza i takie sceny.
Grupa małoletnich łobuzów, - ryje na banery w centrum miasta i zakaz wstępu nawet do kebabowni .
Lopez
08:05, 2026-06-22
Seniorzy dostaną bezpłatną rehabilitację.
60 tys. zł na 85 osób do rehablilitacji. Przypomnę, że tyle czyli 65 tys. zł może zarobić na dyżurach 72 godz. , 500 zł za godzinę w szpitalu powiatowym. Nie tylo w Warszawie lekarze pracują po 300 godzin miesięcznie u nas też są takie przypadki i jest ich dużo.
Roman
07:27, 2026-06-22
Poranny spacer i taki widok. Metrowy wąż na...
Umnie zaskroniec siedzi w świerkach zawsze jest widoczny rano
Kowal
21:01, 2026-06-21