Strażacy z całego regionu mają pełne ręce roboty. Wszystko w związku z załamaniem pogody jakie zgodnie z zapowiedziami i ostrzeżeniami meteorologów dotarło nad nasz region. Jest wietrznie, momentami pojawiają się silne opady deszczu.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed silnym wiatrem praktycznie dla całej Polski. Dla naszego regionu wystosowano alerty drugiego stopnia. Według synoptyków porywy wiatru mogą sięgać nawet 100 km/h. Wichurze towarzyszyć mogą również burze z gradem.
[ZT]25533[/ZT]
Wiatr doprowadził do połamania drzew, które blokują drogi. Są one na bieżąco usuwane przez strażaków.
[FOTORELACJA]6337[/FOTORELACJA]
Z powodu zerwanych linii energetycznych, część miejscowości nie ma zasilania.
Kliknij na mapę, aby zobaczyć bieżące awarie zasilania.
godz. 14.15
Ulica Bohaterów Warszawy. Z dachu wieży spadają dachówki. Jeden samochód został uszkodzony. Na miejscu pracują strażacy.
godz. 15:00
Powalone drzewo zablokowało ul. Mickiewicza w Szczecinku.
fot. Czytelnik
godz. 16:00
Ze względów bezpieczeństwa zamknięto szczecinecki cmentarz.
[ZT]25544[/ZT]
[ALERT]1634820941095[/ALERT]
Zimno14:39, 21.10.2021
Mogę te drzewo pociąć i zabrać na opał?czy już zaklepane?
Lotny16:54, 21.10.2021
Trochę powiało a jak przeżywają? Widać jak zabezpieczone są dachy, jak dba się o drzewa pozostawiają stare i chore.
MOHER16:58, 21.10.2021
Wracając do tego że nie ma pracy czy urząd miasta albo starostwo pozwoli mi posprzątać park i cmentarz z powalonych drzew ,wykonam to za darmo ale drewno zabieram dla siebie taki warunek nigdy nie pozwolą lepiej opłacić straż i służby porządkowe i wydać na to tysiące zł jak dać dla kowalskiego a takich jak ja było by tysiące do posprzątania tylko dać ogłoszenie
Efka12:35, 22.10.2021
Nie pozwolą póbowałam.....
ho ho17:36, 21.10.2021
takie cuda
w jesień pada i wieje a w szpitalu leżą chorzy dziwne bo nigdy tak nie było
gostek22:21, 21.10.2021
hoho dziwne ! przecież szpital jest dla chorych
MOHER20:05, 21.10.2021
Do Lotny bo zdrowe idzie do krono
Element21:04, 21.10.2021
Skutków wichury, niebezpieczeństwa jak i dodatkowej roboty dla strażaków byłoby znacznie mniej gdyby regularnie były usuwane stare zgniłe obumarłe drzewa zwłaszcza te przy drogach.
gość22:50, 21.10.2021
Tyle dzrzew rośnie zbyt blisko domów wysokie ponad bloki.Przykładowo przy Kopernika czy Społdzielczej.kolosalne drzewa nigdy nie podcinane .Jak się przewrócą na domy to będzie tragedia.Czy ktoś sprawdza stan tych drzew?Pewnie nikt.Niech rosną do nieba!!!?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 1
Zaklepane dla takich jak my to sprzedadzą za 200-300 zł za metr a dla krono zdrowe za darmo