Zamknij
REKLAMA

Edukacyjny spacer z policjantami

08:49, 19.09.2020 | Policja Szczecinek
Skomentuj fot. KPP Szczecinek
REKLAMA

Policjanci ze szczecineckiej jednostki spotkali się z przedszkolakami z Przedszkola Niepublicznego „Słoneczko” w Szczecinku. Oprócz cennych rad przekazanych podczas spotkania mundurowi zaprosili milusińskich na spacer.

-Mundurowi ze szczecineckiej jednostki po raz kolejny przyjęli zaproszenie od przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Szczecinku. Spacer w towarzystwie policjantów stał się już wrześniową tradycją. Po wakacyjnej przerwie dobrze jest sobie przypomnieć podstawowe przepisy ruchu drogowego i przetrenować umiejętność prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. To ważne by pokazywać najmłodszym otaczający ich świat i dzielić się z nimi swoimi spostrzeżeniami na temat czyhających na drodze zagrożeń.

-informuje asp. Anna Matys, oficer prasowy KPP w Szczecinku

Dla wielu małych uczestników takich policyjnych spotkań obecność policjanta, czy też miły gest nagradzający za właściwe zachowanie jest wspomnieniem budującym na długie lata zaufanie i sympatię do policyjnego munduru.

Za dzielne dotrzymywanie kroku policjantom podczas spaceru i sumienne wywiązywanie się z kolejnych zadań każdy z przedszkolaków otrzymał pieczątkę „Bezpiecznego Przedszkolaka”.

Działania szczecineckich mundurowych doskonale wpisują się w założenia akcji pod nazwą ROAD SAFETY DAYS (Dni bezpieczeństwa ruchu drogowego), która trwa od 16-22 września we wszystkich europejskich krajach, w czasie trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności.

(Policja Szczecinek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Mama_PrzedszkolakaMama_Przedszkolaka

9 1

Syn wrócił zachwycony! Cieszę się ,że są jeszcze policjanci, którym coś się chce! 09:06, 19.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

COVID 22COVID 22

3 5

Gdzie maski?
Jak jest przyrost tysiąca zachorowań to sobie spacery urządzają, a na samym początku jak nie było zarazy to jeździli bez sensu i przez szczekaczkę zabraniali ludziom wychodzić z domu 11:52, 19.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA