Zamknij
REKLAMA

Burze przechodzą nad regionem. Zalane ulice i budynki, zablokowane drogi [ZDJĘCIA, WIDEO]

18:38, 28.06.2020 | r.
Skomentuj
REKLAMA

Szczecineccy strażacy wyjeżdżają do usuwania skutków burz, jakie przechodzą nad regionem. Zalanych zostało kilka ulic. Przez burze zablokowane były drogi powiatowe.

GODZ. 20:26 Wielisławice (gm. Szczecinek). Drzewo spadło na samochód. Zdjęcia w galerii.

GODZ. 19:12 Woda zalała teren przed lokalem wyborczym w Turowie (gm. Szczecinek). Trwa wypompowywanie.

GODZ. 18:59 Strażacy wyjeżdżają do powalonych drzew m.in. w Gwdzie Małej (gm. Szczecinek) oraz w Szczecinku (ul. Wierzbowa).

GODZ. 18:40 Obecnie strażacy usuwają powalone drzewa na drodze powiatowej Turowo – Wilcze laski. Droga przez kilkadziesiąt minut będzie nieprzejezdna. Wcześniej drzewo zablokowało drogę Szczecinek – Zółtnica. Wichura powalił też drzewo na prywatnej posesji w Turowie.

Burzom towarzyszyły ulewne deszcze, które podtopiły ul. Waryńskiego i Strefową w Szczecinku oraz budynek przy ul. Pilskiej. Zalane jest tez droga wylotowa z Gwdy Małej w kierunku Czarnego.

Silny wiatr porwał rowerek na jeziorze Trzesiecko.

Do późnych godzin nocnych obowiązuje ostrzeżenie przed burzami.

[ZT]20710[/ZT]

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MichałMichał

7 0

Proponuję pojechać na podkarpacie lub małopolski i zobaczyć na własne oczy co to jest prawdziwa powódź, a u nas drzewo spadło na drogę, kałuża się zrobiła i robimy z tego aferę. Masakra. 07:36, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Susan BensonSusan Benson

0 0

Witaj, potrzebujesz wsparcia finansowego? Czy potrzebujesz pożyczki?
Jestem Susan Benson z Sunshine Financial Group. Jestem pożyczkodawcą i doradcą finansowym.

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe, pożyczki hipoteczne i wiele innych). Udzielamy pożyczek zarówno długoterminowych, jak i krótkoterminowych, pożyczek zabezpieczonych i niezabezpieczonych o przystępnej stopie procentowej wynoszącej 3% rocznie. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej usługi, możesz po prostu napisać do nas pocztą: [email protected] lub wysłać wiadomość bezpośrednio na WhatsApp lub Telegram za pośrednictwem: +447903159998 i natychmiast otrzymać odpowiedź.

Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić swoje długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe, ponieważ stabilność finansowa jest naszym ostatecznym celem.

W związku z tym, co dzieje się na całym świecie, wiele osób boryka się z przedwczesnymi wyzwaniami finansowymi, niektórym z takich powodów trudno jest uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych.

Możemy Ci pomóc w rozwiązaniu problemów finansowych, po prostu napisz do mojej firmy, a my pomożemy Ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy składasz wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest stabilność finansowa.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku pożyczki za pośrednictwem:
E-mail: ([email protected]) LUB;
WhatsApp: +447903159998
Możesz do nas napisać w dowolnym miejscu i czasie.
2020 © ️ Wszelkie prawa zastrzeżone. 12:52, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA