Zamknij
REKLAMA

Takich sklepów w Szczecinku jest niewiele. Poznajcie Vitaminkę!

08:32, 04.06.2020 | MATERIAŁ PARTNERA
Szukasz zdrowych i oryginalnych produktów? Koniecznie odwiedź sklep Vitaminka, bo to witaminowy raj dla każdego! Szeroki wybór i atrakcyjne ceny? taniej niż na rynku!

Do niedawna miejsce kojarzone z osiedlowym warzywniakiem – dziś pachnie świeżą pietruszką, koperkiem i polskimi jabłkami. W środku znajdują się własnoręcznie wykonane regały, a półki przepełnione są aromatycznymi przyprawami z różnych regionów świata. To jednak nie wszystko co znajdziemy w sklepie Vitaminka mieszczącym się przy głównej ulicy Szczecinka – Kościuszki 7.

Sklep w swojej ofercie posiada zdrową żywność, czyli naturalne i ekologiczne produkty

Z chłodziarek "wyglądają" jogurty, kefiry, prawdziwe sery i masła z Gospodarstwa Ekologicznego Mariana Nowaka z Grabowa. Klimat tego raju smakowego podkręcają oryginalne produkty greckie takie jak: chałwa, prawdziwe miody , konfitury z owoców słonecznego Peloponezu. Wszystkie te produkty „przyprawione” są bio-sosami, eco-ketchupami, konfiturami z warzyw, a także produktami WEGE, których w sklepie nie brakuje.

Od niedawna sklep współpracuje w Restauracją Folklor z Jastrowia, dzięki czemu można w nim kupić pyszne wyroby własne tej firmy takie jak: sarnina, wyroby z dzika i przetwory z gęsi. W sklepowej witrynie nie brakuje również wyrobów naturalnych z produkcji handmade , a mianowicie: 7 rodzajów smalczyków, musów mięsnych i przetworów z ryb morskich oraz słodkowodnych. Wszystkie wyroby są naturalne - produkowane bez żadnych polepszaczy.

Właściciel codziennie jest w swoim sklepie, dzięki czemu zna preferencje swoich klientów, ich potrzeby - przez co trafnie dobiera asortyment sklepu do jego lokalizacji.

Szukasz zdrowych i oryginalnych produktów? Koniecznie odwiedź sklep Vitaminka, bo to witaminowy raj dla każdego! Szeroki wybór i atrakcyjne ceny… Vitaminka postaw na jakość!

(ZDROWE ZAKUPY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA