Tradycji stało się zadość i płetwonurkowie z Klubu Płetwonurków Murena w Szczecinku w południe 1 stycznia, przywitali Nowy 2020 Rok.
Płetwonurkowie spotkali się tradycyjnie na przystani w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. Był szampan i życzenia pomyślności w Nowym Roku.
Kradną rowery, kamery to widzą.
Ja tam bym rąk nie ucinał. Nawet bym nie karał finansowo ani *%#)!& Szkoda kasy. Zrobiłbym tylko to: przez np. dwa tygodnie - co dziennie niezależnie od pogody zakladałbym kamizelkę odblaskowa z na pisem adekwatnym co zrobił np. Ukradłem rower lub uszkodziłem kosz na śmieci oczywiście z datą wykonania tego typu odważnego czynu. Wykonywał by prace społeczne nie gdzieś na uboczu miast w ZACISZU i SPOKOJNIE BO MNIE ZNAJĄ I BĘDA SIĘ ŚMIAĆ ale np w parku przy kwiatkach ( przyjemnie zielono ) grabienie liści itp. Napisy koniecznie odblaskowe aby nie daj BOŻE żadnego złodzieja lub innego zaradnego obywatela naszego miasta nie spotkało nieszczęście, a jak będzie zmierzchało żeby mu rowerzysta np na cztery litery nie najechał. Cały proces KARNEGO zadość uczynienia byłby nadzorowany elektroniczną np. bransoletą. Co wy na to ?. By się przyjęło ? najwyższa pora zacząć.
mieszkaniec miasta
10:12, 2025-12-03
Kolejne roszady w RDLP Szczecinek.
Leśne dziadki się kotłują we własnym sosie. Fakt jednak że ustawili se jedne z lepszych wynagrodzeń czerpanych bezwstydnie z naszego wspólnego majątku
Podest
06:35, 2025-12-03
Kolejne roszady w RDLP Szczecinek.
Przecież to sprzedawczyk jakich mało.
Rocky
23:57, 2025-12-02
Kolejne roszady w RDLP Szczecinek.
Życzę sukcesów i spokoju. A poza tym zdrowia i uczciwych ludzi wokół!
Lestek
20:23, 2025-12-02
4 1
W tym syfie?
7 3
Picie alkoholu w miejscu publicznym, zanieczyszczanie jeziora, sprowadzanie niebezpieczeństwa pożarowego.....Gdzie jest Straż Miejska i Policja?:DD Gdzie są mandaty lub wnioski o ukaranie? :DD Twarde prawo, ale prawo:DD
1 0
Komendant (cytat prawdziwy):
"Jeżeli chodzi o administratora terenu (zarządzającego danym terenem, władającego terenem), to tylko od niego zależy, na jakie działania na terenie objętym administrowaniem pozwoli i nie wynika to z przepisów ochrony środowiska, a z prawa do dysponowania tym terenem. "
:D
2 0
A w jaki sposób płetwonurek zanieczyszcza jezioro ?? Niebezpieczeństwo pożarowe, stojąc w wodzie z racą ??? A co do alkoholu to pytanie co było w butelce ? W tym mieście to już nic nie można zrobić, same zakazy, nakazy i donosy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz