Nowe rondo u zbiegu ulic Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Armii Krajowej i Witolda Pileckiego jest już na ukończeniu. Wraz z końcem prac wraca pytanie: jak nazwać to miejsce? Do naszej redakcji zgłosił się Mariusz Jankowiak, który proponuje, aby rondo otrzymało nazwę „Rondo Harcerzy Rzeczypospolitej”.