Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w czwartek wieczorem na ulicy Zwycięzców w Czarnem. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: BMW i Renault. Jedna osoba, młoda kobieta kierująca BMW, została zabrana do szpitala.
Za więziennymi murami kryją się nie tylko trudne życiorysy i dramaty, które doprowadziły do konfliktu z prawem, ale także próby rozpoczęcia życia od nowa.
Groźne zdarzenie na drodze. W sobotę, wyjeżdżając z Czarnego w kierunku Gwdy Małej, kierowca osobowego opla stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na pobocze i dachował.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 201 pomiędzy Gwdą Małą a Czarnem. Na ośnieżonej jezdni zderzyły się dwa samochody osobowe, które po kolizji wypadły z drogi.