Zamknij
REKLAMA

Biedronka jednak ominie zakaz handlu? Wszystko przez te usługi

11.15, 29.09.2022 Źródło: Wiadomości Handlowe Aktualizacja: 11.16, 29.09.2022
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Marcin Szydlik / iSzczecinek.pl
REKLAMA

W niektórych sklepach sieci Biedronka ustawiono urządzenia, które pozwalają na zamówienie opaski telemedycznej. - Wiele wskazuje, że jest to kolejna próba ominięcia zakazu handlu w niedzielę - grzmią związkowcy. 

- W niedzielę 25 września funkcjonowało siedem placówek naszej sieci zlokalizowanych na dworcach kolejowych i autobusowych. Tak samo będzie w kolejną niedzielę, tj. 2 października - podkreśla Jan Kołodyński, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w sieci Biedronka.

Jak informują Wiadomości Handlowe, Teleopieka Medyczna, odpowiadająca za urządzenia umieszczone w Biedronkach, ma wpisanych do rejestru ponad 600 zakładów leczniczych.

- Okazało się, że pokrywają się one z adresami sklepów Jeronimo Martins Polska oraz z warszawskim biurem tej sieci - wskazuje serwis. 

Teleopaski pomogą otworzyć sklepy?

Działanie sklepów pod jednym adresem razem z "zarejestrowanym podmiotem leczniczym" w niedzielę jest możliwe. 

Wydaje się więc, że umieszczenie nowych urządzeń, które pozwolą na zamówienie opaski telemedycznej jest tylko kwestią czasu. 

- Ułatwiamy w ten sposób stworzenie największego i najbardziej kompleksowego systemu teleopieki dla seniorów, także tych, którzy mieszkają w dużej odległości od swoich bliskich, co utrudnia stałą opiekę stacjonarną - wskazuje Kołodyński.

Klienci Biedronki opaski firmy SIDLY będą mogli zakupić w obniżonej cenie. Zamiast 799 zł, będą oni mogli zapłacić 599 zł. Należy jednak skorzystać także z objęcia pacjenta systemem rocznej teleopieki w wysokości 33 zł miesięcznie.

(Źródło: Wiadomości Handlowe )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MarekMarek

6 0

Brawo, PIS tworzy prawo i "sprawiedliwość" dla wszystkich, po co oni uchwalają ustawy dot. handlu skoro można je ominąć. kombinowanie jest w naszej naturze, a można prosto, kto chce pracować w niedzielę to dać mu taką szansę, odpowiednio go wynagrodzić 22:08, 29.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GOŚĆGOŚĆ

2 0

PISIORY WSZYSTKO SKNOCĄ CZEGO SIĘ DOTKNĄ BO TO NIEUDACZNICY CO WIDZIMY W KAŻDYM MIEJSCU I NA KAŻDYM KROKU.JEDYNIE SĄ SKUTECZNI W BOGACENIU SIĘ I SWOICH RODZIN I POCIOTKÓW. 08:12, 01.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%