Gosc09:23, 21.12.2022
Będą spokojne jak nie będziecie sypać wiórkami w święta. I także po świętach.
Mieszczuch09:49, 21.12.2022
Wzajemnie i szczerze, wszystkiego dobrego dla całego zarządu i akcjonariuszy spółki Kronospan. Oby znowu filtry działały prawidłowo ... (chociaż w święta). Dzięki Wam i Waszej uczciwości, wobec mieszkańców. W święta, karp wigilijny nie będzie miał aromatu bakielitu a potrawy wigilijne nie będą okraszone pyłem pm10 i pm2,5. Wszystkiego dobrego.
Julek16:51, 21.12.2022
Ich filtry są zasilane energią słoneczną. Nie działają w nocy i dni pochmurne.
Już były pracownik16:54, 21.12.2022
Co za cynizm i obłuda.....
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz